Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg rossz életem lesz, ha...

Tényleg rossz életem lesz, ha ki nem állhatom illetve rosszul is leszek az alkoholtól?

Figyelt kérdés
17/F Sokan azt mondják koronbeliek hohy ha nem iszom,elcseszett életem lesz. Ez igaz?
2013. dec. 24. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Jó azért nem kell elájulni,hogy 14 évesen nem ivott még alkoholt vagy nem szereti. 14 évesen én sem ittam,utáltam,most 17 vagyok és pár alkohol egészen ízlik. Szoktam inni,bulikban,alkalmatkor. Csak azt nem értem,hogy azt,hogy iszok alkoholt miért kötik páran ezt össze azzal,hogy minden buliba hulla részeg vagyok,hányok stb. Lehet mértékkel is inni,hogy jobb kedved legyen. Persze alkohol nélkül is lehet jó kedved meg lehet jót szórakozni,de szerintem megvan a maga feelingje mikor a társasággal iszogatunk,röhögcsélünk. Kedves Kérdező 17 éves vagy! Ne higgy el minden bromságot amit mondanak neked,szerinted attól lesz rossz életed,ha nem iszol alkoholt? Max egy-két vicces pillanatból maradsz ki amit csinálsz,de alkohol nélkül is ugyan úgy lehet bulizni :D

Nem ez miatt lesz elcseszett életed,nem is értem,hogy egyáltalán miért merült fel benned,hogy ez igaz lehet :)


Boldog Karácsonyt Nektek!

2013. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
El ne hidd ezt a hulyeseget. Nem attol felnott valaki,hogy fetrengos reszegre issza magat. Voltam sok ceges bulin, vannak akik nem isznak, mert vezetnek, mert nem szeretik, mert csak. Egyszer en is csak citromos vizet ittam, mert azt kivantam, a gyomrom rendetlenkedett.Soha senkinek nem volt baja abbol, hogy nem ivott. A nagyeszu haverjaid elegge el vannak tevedve.
2013. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Te is nagyon jól tudod, hogy nem. Ezt is csak azért írtad ki, hogy elmeséld, milyen érett vagy a korodhoz képest, és mindenki megdicsérjen, hogy "végre egy normális tizenéves".
2013. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
gratulálok! megint egy önigazolásra vágyó tini a kamaszok témakörben, aki azthiszi elért valamit is az életben, mert nem iszik vagy cigizik.
2013. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kettő kommentelő,nem vágyom önigazolásra,sem dícséretre,tényleg kiváncsi voltam kamaszok illetve felnőttek véleményére.

Az a kijelentés pedig,hogy azt hiszem,emiatt viszem valamire az életben,nevetséges.

2013. dec. 24. 23:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Gondolom a kulturált italfogyasztás kifejezés ismeretlen a köreitekben. Annyira bírom az embereket csökött asszociatív készségeit...

Meghallják, hogy egy tini iszik, mi az első reakció? "Biztos egy semmirekellő diszkópatkány, aki szar zenére csápol és anyu meg apu pénzét szórja meg agyba-főbe szexel!"

És csodálkoznak, hogy lenézem a fele emberiséget. Nos, van is rá okom.

2013. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!