Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ilyen sok rosszindul...

Miért van ilyen sok rosszindulatú kamasz?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__52798..


Itt van pl. ez a lány. Azért piszkálják, mert 13 évesen még nem menstruál. Nem értik meg, hogy senkit nem lehet a testi fejlődése alapján megítélni, mert senki nem tehet arról, hogy hogyan fejlődik.



2014. jan. 17. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen is volt akit minden hülyeség miatt piszkáltak alap nélkül.


Ez nem rosszindulatúság, hanem ostobaság. A szülők és tanárok felvilágosításának hiánya. Mert akivel foglalkoznak, és nevelik, elmagyarázzák nekik az élet dolgait, azok nem lesznek ilyenek.

2014. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első Válaszoló, ebben teljesen igazad van! Köszönöm a válaszod! :)
2014. jan. 17. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nem ostobaság (bár kétségtelenül ostobák is), mert attól, hogy valaki valamit nem tud, még nem muszáj bántania a másikat.


Én azt gondolom, hogy az emberek (sajnos nem csak a kamaszok) ezzel kompenzálják a saját komplexusaikat. Nincs értelmes tevékenységük, amit által válhatnának valakivé, nincs egyéniségük, nincsenek értékeik, nincsenek céljaik, nincsenek valódi sikereik.

Legnagyobb örömük, ha belerúgnak valakibe, mert ettől nagyobbnak és erősebbnek érzik magukat. És persze mindig egy kisebbe/gyengébbe/alacsonyabb pozíciójúba rúgnak bele, mert erősebben nem kezdenek ki.

És ami a legszomorúbb, ezt látják otthon is.

2014. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Neked is Kedves 2. Válaszoló! :)
2014. jan. 18. 07:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hülye a lány, aki ilyent kérdez, mert azt jelenti, hogy mások előtt kitárgyalta, pedig az a magányügye lett volna, legfeljebb a kedves anyukájával kellett volna megtárgyalja.

Hülyék azok is akik piszkálják, az előzőekben elmondottak alapján.

És te sem vagy különb, mert egyáltalán nem az a kérdés, hogy ki tehet arról, hogy testileg hogyan fejlődik, ez értelmetlen kérdés, hanem az, hogy ehhez kinek mi köze van, és miért fáj neki?

2014. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és én is hülye vagyok, hogy ezzel töltöm az időm, kedves kérdező :)
2014. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves előző Válaszoló! Nem lett volna muszáj válaszolni a kérdésre!
2014. jan. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!