Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, miért vagytok ilyen...

Lányok, miért vagytok ilyen türelmetlenek a fejlődésetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A mellek növekedése nem egyik napról a másikra történik, és akár 20 éves korig is nőhetnek a mellek. Vagy a menstruáció se mindenkinek ugyanakkor jön meg.

2014. jan. 19. 07:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 17 éves leszek, de a melleim nagyon kicsik. Persze nem is vagyok husis, de a pici pocim miatt azért örülnék ha picit nagyobbak lennének.:D Pont emiatt eléggé szégyenlős vagyok, a barátom előtt is hónapokig tartott mire levetkőztem teljesen. Szerencsére ő mindig azt mondja, hogy teljesen jól vagyok így, ezért az önbizalmam is nőtt egy kicsit ezen a téren.:) De úgy vagyok vele, hogy van még ideje nőni, szóval annyira már nem vagyok türelmetlen.
2014. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) De sokszor olvasom, hogy 10-11-12 éves lányok is már kétségbe vannak esve, hogy nem nőnek a melleik. Na, ők lehetnének türelmesebbek.
2014. jan. 19. 08:55
 3/22 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, normál testsúlyú, de picit husis. Ezért zavar, hogy kicsi (75 A), így ezt pushup melltartókkal kell kompenzálnom, mert a hasamra könnyen hízok és nagyon érzékeny vagyok a külsőmre. Nem vagyok türelmetlen, lesz az nagyobb is, megoldom, hogy megfelelő méretnek tűnjön, ez növeli az önbizalmat is, ha nagy vagy úgy néz ki, mintha nagy lenne.
2014. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

De utolsó, mi az, hogy "megfelelő méretű"? Van erre egy szabvány? Szerintem nincs...

Az pedig miért jó, ha naygobbnak tűnik? Becsapod saját magadat, az esetleges későbbi partneredről nem is beszélve. Ha valakinek szimpatikus vagy, annak a cickóiddal együtt leszel az. Ha valaki csak azért érdeklődik irántad mert jók a melleid, aztán amikor lekerül a ruha kiderül az igazság, akkor meg be vagy sértődve, ha elmegy tőled a kedve. Jogtalanul, mert te verted át. Van ennek értelme?

2014. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, minden mell méret megfelelő, és nincs értelme nagyobbnak láttatni!
2014. jan. 19. 10:34
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért is mert ebben a 10-13 éves korban a lányok ezzel baszogatják egymást, hogy kinek mekkora melle van stb.

Én pl kaptam pár szót azért mert 12 évesen nem volt szinte semmi mellem. Ennek ellenére mondjuk nem voltam türelmetlen és örültem is,hogy nem volt még meg, mert most 16 évesen már elég jó alakkal rendelkezek, azok akiknek akkor volt nagy mellük valahogy sokkal ducibbak...

2014. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Elég sok szöveget nyomtak nekik arról, hogy ez, meg az a folyamat beindul, és izgulnak, ami szerintem érthető, és természetes. Ennek semmi jelentősége nem lesz később.


Ja, és már aki; én 14 éves vagyok, de már két éve elég nagy kebleim vannak. Nem izgultam emiatt, mert megindult a fejlődés.

2014. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

#4 A barátomat nem zavarja (már lefeküdtünk), mások meg nem tudják mekkora, így ez a saját önbizalmamnak tesz jót. Én messzire képes vagyok elmenni, hogy tetszek magamnak,

a pushup egy alap dolog. Hozzám képest az a minimum méret, amit azzal kapok (az megint más, hogy a baráom mit gondol), ha úgy vesszük, akkor a hajfestéssel jobban becsapom az embereket és a sminkkel is.

2014. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A push-uptól hirtelen nagyobbnak tűnik, meg szerintem azért is jó, mert elég jól tartja. Bár annyira tényleg nem vagyok oda.


És megelőzöm a többi válaszolót, tök mindegy, hogy kivel feküdtél le, vagy fested-e magad, vagy akármi, nem hinném, hogy közük lenne hozzá. Ahhoz se, hogy 20 éves korodra kiégsz-e, vagy sem.

2014. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
9-es, én pedig elnézést kérek, hogy egy 14 éves kislány esetében leendő partnerekről beszéltem, már tudom, hogy az "eddigi partnere(i)d" lett volna a megfelelő kifejezés...
2014. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!