Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, miért vagytok ilyen...

Lányok, miért vagytok ilyen türelmetlenek a fejlődésetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A mellek növekedése nem egyik napról a másikra történik, és akár 20 éves korig is nőhetnek a mellek. Vagy a menstruáció se mindenkinek ugyanakkor jön meg.

2014. jan. 19. 07:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%
Én hamarosan 15 éves leszek 162-163 cm körül, 49-5o kg , 75A-s mellmérettel. Nem tudom elképzelni ,hogy minek kell mindenkinek akkora mell. Szerintem nem is szép. Remélem ,hogy nekem B-nél nagyobb méretem nem lesz ,mert azok a mellek már hátráltatnak , egyfolytában lötyögnek és hamar elvesztik a tartásukat. A menstruációval kapcsolatban csak annyi ,hogy még nem tudják mi az és csak egymás elött akarnak felvágni vele. Nekem kicsivel több mint 1 éve kött meg, de nincs vele sok tapasztalatom ,mert volt egy 8,5 hónapos kimaradás is és jelenleg is már 3 hónapja nem jött meg... De kell várni türelemmel. Én személyesen se az iskolában , se sehol nem találkoztam olyanokkal akik ilyen dolgok miatt kötőzködnének a lányokkal.
2014. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor én kérek bocsánatot,hogy 14 évesen már van partnered. Akkor visszavontam az egész állítást a push upról. Anyám borogass
2014. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Köszi a felvilágosítást, nagy rejtélyről rántottad most le a leplet előttem!
2014. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Engem csak az az állítás zavart, hogy majd ha odakerülünk nem fognak neki tetszeni a melleim, mert a pushup dolog egy hazugság, pedig már 10 hónapja semmi baja vele, ez nekem fontos, az én önbizalmamnak tesz jót. A havibajomat viszont utálom, 4 éve van, sosem maradt ki és mindig rossz kedv és görcsök kísérik, ráadásul sokáig is tart...
2014. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal felnőttként írok.

Engem egyáltalán nem izgatott a mellméretem egészen addig amíg fel nem hívták rá a figyelmem, hogy problémás lenne.

A 6. válaszadóval egyet kell értenem, engem is egy hölgytársam informált, hogy teljesen lapos vagyok amikor 11 éves voltam.

14 évesen ugyanezt megkaptam csak immáron fiúktól elsős gimnazistaként, baromi jól esett, főleg az amikor két évvel ezután ugyanazok a srácok nyáladzottak az immár létező dekoltázsomra...


A társadalmi nyomásnak nagy szerepe van és a vicces az, hogy szokás szerint pont a kortársak bántják a "fejletlenebb" egyént. Mikor maguk is max fél évnyi "előnnyel" büszkélkedhetnek.

2014. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeken már túl vagyok 23 évesen, de elég sokáig kaptam a negatív visszajelzéseket az alakom miatt. Vékony vagyok, a mellem se túl nagy (70b).

Ott kezdődött a dolog, hogy az osztály nagy része általánosban már fejlettebb volt, ők cikizték a többieket. Negyedikben már többen melltartót hordtak, mert szükségük volt rá. Aztán kezdődött a menstuációs "verseny" cikizték azt, akinek még nem jött meg. 13 éves voltam, amikor menstruálni kezdtem, de nyolcadikban is azzal cikiztek, hogy csak kamuból teszem be a betétet minden hónapban, mert én akkor is tesiztem, amikor megvolt, a többiek meg 2 hétig látványosan ültek a padon, mert menstruálni fognak/épp megvan/most múlt el. Nekem mindig is jól esett mozogni közben, az csillapította a görcsöket. 15 éves koromig nem volt szükségem melltartóra, elég volt egy top. Emiatt a srácok is cikiztek, voltaki azt mondta, hogy ha nagyobb mellem lenne, akkor jó csaj is lehetnék. 15 évesen volt az első barátom, több, mint 2 év alatt sokszor megkaptam, hogy kicsi a mellem, annak a csajnak milyen jó mellei vannak, nekem miért nem olyan. Szakítottam vele, 19 évesen volt a következő komoly kapcsolatom, 4 évig voltunk együtt, ott is feljött a kicsi a mellem téma, de már nem bántott annyira, mint korábban, elfogadtam magam így, különbenis, ki tudja, hogy terhesség alatt mennyit változik majd. Ismerek olyat, akinek A kosárból C lett.

A mostani párom ilyennek szeret, amilyen vagyok, nem hasonlítgat másokhoz, és ez nagyon sokat jelentett az önbizalmamnak.

Ezek miatt megértem, hogy miért akarják sürgetni a lányok a természetet, de fölösleges.

Egyébként az áltsulis cikizőkből volt, akinek fel kellett varratnia a mellét, mert annyira megnyúlt az évek alatt, hogy 20 évesen úgy nézett ki, mint egy öregasszonyé.

2014. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Belegondolva talán én lettem volna a legboldogabb, ha később fejlődők, mint a kortársaim. Borzasztó volt, mert már 10 évesen melltartót kellett hordanom annyira megnőttek. A fiúk állandóan fogdostak, a lányok meg csúfoltak. Emlékszem rengeteget sírtam, hogy nekem nem kellenek ekkora mellek, gyakran le is szorítottam őket.

Egyébként a mai napig ez az a rész a testemen amit gyűlölők , voltak már D-sek is ,de szerencsére fogytam így most már 95 C-sek. A későbbiekben majd esküszöm összegyűjtök annyi pénzt, hogy megszabaduljak tőlük. Szóval üzennem minden olyan lánynak akinek problémája van a kis mellével, higgye el, hogy sokkal szerencsésebbek, mint én ezekkel tehéntőgyekkel!

A menstruációval tulajdonképpen nem lenne bajom, ha nem fájna pokolian minden hónapban. Egyébként emlékszem az 11 éves korom körül jött meg, abból is lett később cikizés a suliban.

Összegezve én soha nem akartam előbb érni, nem is tettem érte semmit, mégis minden nekem jutott elsőnek, sajnos...

17/L

2014. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 14 éves push up melltartót hord,de már szexel a pasijával..hova jut a világ...
2014. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem kb 11 évesen kezdett nőni, de már volt olyan osztálytársam akinek nagyobb volt,én még nagyon takargattam,eléggé kislány voltam még,engem zavart,bár sport melltartót hordtam még vagy 2-3 évig,felesleges is lett volna, a mensinél meg majdnem 13 voltam már mikor megjött utáltam mert mindig rosszul voltam és iszonyatosan fájt.Sose versenyeztem midnig megfelelt a mellméretem.Aztán elég szépen növögetett 80B volt a méretem sokáig, nagyon szerettem,kényelmes volt pont jó méret nem nagy nem kicsi,hasam is lapos volt,nem kellett miről elvonnia figyelmet.Aztán a terhesség után 90C-s lett bevallom engem zavar,jobban szerettem a kisebbet,de a páromnak bejön.24L
2014. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. jan. 20. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!