Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, miért vagytok ilyen...

Lányok, miért vagytok ilyen türelmetlenek a fejlődésetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A mellek növekedése nem egyik napról a másikra történik, és akár 20 éves korig is nőhetnek a mellek. Vagy a menstruáció se mindenkinek ugyanakkor jön meg.

2014. jan. 19. 07:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek? Igaz nekem nagy melleim vannak az átlaghoz képest (bár én nem vagyok vékony alkat). Mindenhol azt látom/látjuk, hogy a fiúknak mennyire tetszik a nagy mell. Az elvárások meg a média.. Nem hiszem hogy a fiatal lányok lennének a hibások.
2014. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én 11 éves korom óta menstruálok, de a mellem addig alig nőtt valamicskét. 14 éves voltam, amikor úgy istenigazából beindult, emlékszem, néhány hülyegyerek Hollandiának csúfolt. :D

Ellenben a 17 éves unokahúgomnak már 14 évesen nagyobb melle volt, mint most nekem (most 28 vagyok).

Csak sajna tiniként türelmetlen az ember, esetleg azt gondolja, nincs rendben valami vele, mert a másiknak nagyobb a melle, előbb kezdett menstruálni stb., ezért aggódnak a fejlődésük miatt.


28N

2014. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!