Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Szülők, ti mit szólnátok ha a gyereketeket elkapná ez a hungarista/skinhead dolog?

Figyelt kérdés

Pl.:

nácista eszméket hirdetnek/vallanak, hungarista/skinhead zenéket hallgatnak, horogkeresztet-nyilaskeresztet rajzolnak

Szálasit és Hitlert éltetik, mindenkit utálnak aki nem fehér...bakancsot akarnak, bomberdzsekit...stb.

Fúk, lányok egyaránt...

Szülők ti mit szólnátok ehhez?


2009. dec. 7. 15:50
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Te gyerekkorában tudatosítod a gyerekeddel, hogy Hitler és Szálasi rossz emberek voltak? És hogy csinálod, leülteted magad elé és elmondod, egyszer volt hol nem volt volt egyszer egy holokauszt, s volt Hitler bácsi akilétrehozott egy tábort... Vagy Spielberg filmet nézetsz vele, meg haláltábor túrát tettetek?

Vagy ha láttok egy cigányt az utcán elmondod, na az ott egy cigány (zsidó, kínai), akit szeretünk és nem utáljuk, mert különben még azt mondják antiszemita vagy.

Mert szerintem ez a téma pont 14-15 éves korban aktuális, amikor történelemből mélységeiben tanulják a II világháborút. És esetleg már valóban megnézhet erről szóló filmeket, el lehet vinni a táborokba, bár nem tudom mennyit fog fel belőlük, de korábban nehezen tudom elképzelni.

Szerintem te beteg vagy ha ilyesmiről beszélgetsz a gyerekeddel, gyerekkorában.

2009. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Mert a család szerintem nem ilyen nézeteket vall, tehát nem mondható, hogy otthon tanulta. Nehezen tudom elképzelni, Morvai Krisztina vagy Vona Gábor ideírna, hogy mi lett a gyerekből.
2009. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondanám hogy az én házamba nem tűrök ilyet,megkérném, hogy ha velem van, ezeket ne hordja. Kezébe adnék egy csomó filmet és könyvet. Barátommal is ez volt, hogy mikor elkezdtünk járni, nem tudtam hogy ilyen szélsőséges, aztán mikor megtudtam, csak annyit mondtam neki, hgy nem tűröm a zsidózást,cigányozást. Megkaptam a liberális nyomorult jelzőt,aztán szépen ugy 1 éve után közöltem vele hogy amugy félig zsidó vagyok...Azóta nem hallok semmit felőle,még a szót is kerüli. Ez egyébként nem igaz, de elég tanulságos lecke volt neki. Lányod meg egyszerűen tartozni akar valahova. Remélhetőleg kinövi, de te is rásegíthetsz filmekkel,könyvekkel. Nézzetek meg együtt egy dokumentumfilmet, és közben beszélgethettek! Szerintem még nem késő,hiszen tini, a lehető legérzékenyebb korban van,amikor elégé befolyásolható.
2009. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
27%

Olvastam ezt a belinkelt dolgot. Idézek: Milyen bizonyítékok vannak arra, hogy a nácik nem öltek meg hatmillió zsidót?

Széleskörű törvényszéki, demográfiai, elemzői és összehasonlításokon alapuló bizonyítékok alátámasztják ennek a nagyságrendnek a lehetetlenségét. A széles körben ismételt „hatmilliós” nagyságrend felelőtlen túlzás.

Na de KÉREM! Nem mindegy hogy hatmillió vagy 1 millió? LÉNYEG HOGY MEGHALTAK!!!! Más már azért sír ha egy családtagja meghalt! Milyen politikai eszme az, amiért akár egyetlen érző embernek MEG KELL HALNIA???

2009. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
71%

A keresztények hány embert öltek meg hittérítés címszó alatt?

És ha most azt írná ide valaki, hívő katolikus lett a gyerekem és templomba jár, akkor is tiltanátok?

2009. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Én azt is.
2009. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
39%
az én szemembe hitler és szálasi nagy emberek voltak főként az SS a zsidók pedig kiérdemelték amit kaptak .... Apám már megnézetett velem egy csomó filmet aztis amikor a magyar gyereket elhurcolják auswitzba munka meg minden meg feldagad a térde érzéstelenitő nélkül müttik stb... hát istenem ezt kapták mert ezt érdemelték és hungarista eszmét vallok 14 éves vagyok benne vagyok a magyar gárdába a trianon társaságba a betyár seregbe hát istenem most nemkell a szülök traktálása azt csinálom/teszem ami érdekel és én azt mondom hogyha a hazámért kell meghalnom akkor haljak és én mindörökre magyar akarok maradni élve vagy holtan... és bomber dzsekibe járok és acélbetétesbe és nemtörténik semmi mert a cigányok félnek nha ennyi .....
2009. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 15:16-os és a 11:48-as válaszoló az utlsó meg azt se tudja ki az Hitler meg Szálasi, hanem valami kis tudatlan hülye gyerek aki azt se tudja mit csinált Hitler, csak keménynek tarta, hogy ezt tnaulta msot 8.ban, hogy Hitler "megölt" 5millió zsidót(ami persze nem igaz;) .. ja és 14évesenen meg még kevésbé lehet igaz az, hogy gárdista vagy, ilyen idősen még kadét se lehetsz:)
2009. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
01:00-ás válaszoló... Remélem ez csak provokálás volt,és nem ennyire hülyék az emberek.
2009. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
73%
vágok napnyugatnak vágok napkeletnek engem így neveltek !!!! SZEBB JÖVŐT !
2009. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!