Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Szülők, ti mit szólnátok ha a gyereketeket elkapná ez a hungarista/skinhead dolog?

Figyelt kérdés

Pl.:

nácista eszméket hirdetnek/vallanak, hungarista/skinhead zenéket hallgatnak, horogkeresztet-nyilaskeresztet rajzolnak

Szálasit és Hitlert éltetik, mindenkit utálnak aki nem fehér...bakancsot akarnak, bomberdzsekit...stb.

Fúk, lányok egyaránt...

Szülők ti mit szólnátok ehhez?


2009. dec. 7. 15:50
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
63%

majd kinövi :) nekem feketében járós kemény vagyok rocker korszakom volt, amivel kiakasztottam anyut... ma normálisan öltözködöm,saját stílusom van, népzenét hallgatok és szeretem a hagyományőrzést, de az erőszakot mélyen elítélem (mindegy, hogy azt most magyar,cigány vagy jamaikai követi el)


20/L

2009. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
52%

nekem most van a rocker/punk korszakom :D mindenkit kiidegelek általában ezzel, egyetlen egy dolog miatt remélem, hogy elnövöm: drágák a koncertbelépők :D

14/L

2009. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
42%

Hát ez nem ilyen vicces...Nagyongyorsan el kellene beszélgetni vele..Meséld el neki,hogy milyen is ez a "menő hitler" hány embert ölt meg, milyen okból.És mit tenne, ha vele is ilyet tennének? Undorító emberek az ilyenek.Próbáld meg megnevelni, mert nagyon elfajulhat ez a dolog..

Mégis mi a baj azzal, aki nem fehér? Én értem,hogy vannak cigányok, akik bűnöztek, öltek, stb, de talán Hitler nem ölt? Hány olyen cigányt,feketét, kínait tudnál mondani, aki annyi embert megölt mint pl Hitler?

Különben annak, aki nem fehér, annak a fehér a 'más'.

Tényleg azt hiszi, hogy csak Magyarországba jönnek bevándorlók?Ha majd ő kimegy élni külföldre, akkor majd őt is jól rugdossák meg, mert nem oda való.

Hogy lehet ezt csinálni? MIért gondolja, hogy a bőrszín miatt más az ember?

Remélem sikerül megnevelni a gyerekedet.Mellesleg azt is elmondhatnád neki,hogy nézzen utána Magyarország történelmének. Gondolja,hogy a magyar, az valahogy megteremtődött? Mindentől függetlenül, mindig fehér volt, semmiféle más vér nincs benne?........

2009. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim válasza:
65%
Nem értem ezt a (majd kinövi) tanácsokat. Négy gyereket felneveltem, de nem voltak ilyen szélsőséges dolgaik. Úgy gondolom valami probléma okozhatja ezt a stílusimádatot, próbáld megkérdezni miért rajong ennyire Hitlerért és a többiért. Nézzetek meg együtt pár Hitleres filmet és beszéljétek ki rendesen. Ennyi idősen borzasztó nagy igazságérzetük van a tiniknek (ezért annyira befolyásolhatók) ha látja a valóságot alább fog hagyni a rajongása.
2009. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
39%

Oh a tökéletes szülök meg az ő tökéletes gyerekeik. A verésről meg a vicc jutott eszembe:

Zsidó gyerek rugdossa a katolikus templom oldalát. A pap erre büntetésül megkereszteli. Hazafele, találkozik apjával, aki a történteket meghallva jól elveri. Majd az anyja szintén és végül a nagyanyja szintén. Mire a gyerek.

Hát nem tudom, hogy van ez. Tíz perce vagyok katolikus, de máris utálom a zsidókat.

2009. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
52%

És ha akkora rohadt nagy pofont adnál neki, hogy szétessen a feje, szerintem az akkor is gyilkosság, ha történetesen fajgyülölő, bomberdzsekis bakancsos az illető.

De senki nem mondja, hogy ez vicces, Hanem azt, hogy fiatalok képesek eltévelyedni, de ezért nem agyon kell őket verni, hanem visszaterelni a helyes útra.

Mert nem biztos egyáltalán, hogy felfogja, mit is csinál pontosan. Egyszer egy újságban olvastam, hogy az újságíró találkozotta balatonnál náci német fiatalokkal, akik Hitlert éljenezték, meg dalokat énekeltek stb Megkérdezte tőlük mit tudnak erről a korszakról? Mire a fiatalok: Semmit, de ha ezt csináljuk pár öreg fószer balhét csap és hívja a rendőrőket. És ezt élvezték, polgárpukkasztásnak hívják.

Ésha valaki elmagyarázná neki, hogy ez még polgárpukkasztásnak is rossz szerintem többre megy vele.

Már persze ha tini az illető, mert nincs szó a gyerek koráról.

2009. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatból mondom, nem elég a "beszélgess el a kislányoddal"... Abszolút nem vagy hibás emiatt, valószínű ilyen társaságba keveredett, és nem akart kilógni, ennyi. Én is ilyen voltam. Miután a discos csajoktól és a srácokról a plafonra másztam, egy rocker kocsmában végre őszinte emberekkel találkoztam, akikkel beszélgetni is lehetett. Fele skinhead, a másik fele csak lazán ártalmatlan rocker. Én sem akartam kilógni közülük, hát én is elkezdtem fekete ruhát hordani, kezdtem úgy beszélni, ahogy ők. Anyu ezerszer megpróbált velem beszélni, de egyik fülemen be, a másikon ki. Azok, akik azt hiszik, hogy egy beszélgetés után, ez a kislány 180 fokos fordulatot fog tenni, nagyon tévednek, viszont KI FOGJA NŐNI pár éven belül! Beszélhetsz neki Hitlerről és a zsidókról, esetleg kereshetnél olyan embereket, akiknek van kicsit személyesebb tapasztalatuk vele. Menekülnie kellett "előle" vagy a szeme láttára hurcolták el a szomszédot, stb, hátha ez hatásos lenne. Amúgy a Cosma gyilkosság óta valamilyen szinten a nem skinhead fiatalok is azok, el nem tudom mondani hányszor hallottam már, hogy ide egy második Hitler kéne, aki kipusztítja a cigányokat. Arra nem gondolnak, hogy mi van ha cigány lesz, és a magyarokat pusztítja ki... Szóval én mondanám hogy vidd el Afrikába nyaralni, ott kellően rosszul érezné magát fehérként, de gondolom ez nem fog menni, így légy kitartó, beszélgess vele ezekről, és előbb utóbb lecseréli a stílusát! A társaság a hibás, nem te rontottad el a nevelésben! 20/L
2009. dec. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
90%

nézesd meg vele a Shindler listáját... ma már nem sajnálom a zsidókat, mert személyes tapasztalatom is van velük, viszont tizenévesen nem tudtam aludni napokig a film megnézése után, és az a kis piros kabát még ma is felkavar...utána lehet, elgondolkodik majd, mit is tett az az ember, akit annyira istenít...meg esetleg keressetek neki más történelmi alakot, akit isteníthet...nekem pl Széchényi a kedvencem, de ha nagyon régre vissza akaraunk menni, Álmos, Árpád,Koppány (hiszen ő csak a hagyományait akarta megvédeni)...


20/L

2009. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
51%

Az utolsó a szívemből szólt. Az a film ha nem bírja jbb belátásra, akkor semmi. Én se aludtam utána, pedig felnőtt fejjel néztem meg. A kis Piros kabát.... stb...

Igen is lássa az igazságot.

2009. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat
2009. dec. 8. 16:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!