Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Szülők, ti mit szólnátok ha a gyereketeket elkapná ez a hungarista/skinhead dolog?

Figyelt kérdés

Pl.:

nácista eszméket hirdetnek/vallanak, hungarista/skinhead zenéket hallgatnak, horogkeresztet-nyilaskeresztet rajzolnak

Szálasit és Hitlert éltetik, mindenkit utálnak aki nem fehér...bakancsot akarnak, bomberdzsekit...stb.

Fúk, lányok egyaránt...

Szülők ti mit szólnátok ehhez?


2009. dec. 7. 15:50
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem hagyd békén a lányodat aztán vagy kinövi vagy nem.Én 14 vagyok 2 éve vagyok skinhead eddig nem volt balhém semmi koncertre most megyek először szombaton a társaságom megvan a punk zenéket ugyan úgy hallgatom.De mivel úgy látszik a lányod csak divatból csinálja.Kinövi én már nem fogom de remélem neki sikerül! Ja és lány vagyok.
2009. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim válasza:
63%

Sziasztok..Én egy 17 éves csajszi vagyok!

És ilyen körben mozgok...Skinhead.rocker..stb

Inkább skin...Vannak normálisabbak agresszivabak..

sztem tök meg lehet érteni őket is..ez nem kell az hogy valami kiváltsa hogy ilyenek...ÉS NEM MINDENKI NŐVI KI!

Szerintem ..butaság szülőnek ezért magát hibáztatni..ez a gyerek döntése...Mindenkinek van saját véleménye..

Valakit lehet ért valami féle megrászkodtatás ami kiváltja azt h utál minden mást ami fehér...

éNSEM KEDVELEK MINDENKIT...és nem vagyok semmi ilyesmi!

Evvel eggyütt kell élni:D

2009. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

A lányod valószínűleg a kereső korszakában van. Ezt minden fiatal átéli, van, aki több ésszel, van, aki kevesebbel.


Mielőtt teljesen összeroppannál, gondolj bele abba, hogy mennyivel jobban jártál, mintha drogozna, nyugtatózna, gyógyszerre inna, vagy bármi egyéb borzalom... Mert ezek a jobboldali körökben, a szkinhedek között elfogadhatatlanok. Ennek szerintem örülnöd kéne.


Utólag az én szüleim is így nyilatkoztak, amikor a rokonságban lévő többi gyermek elérte a lázadó korát és hétvégente teljesen szétcsapva jött haza a diszkóból- "de jó, hogy te nem voltál ilyen, hogy megkíméltél minket ettől"...


Szerintem a többi szubkultúrában a saját egészségére tekintettel sokkal nagyobb veszélyek rejlenek, mint hogy horogkereszteket rajzolnak.


Beszélgetned kéne vele arról, mi vezette ide, mit tud az eszméről, hogy te mit tudsz róla, megismerni az ő véleményét, nem elzárkózni, különben nem fogod megérteni, és így hatni sem tudsz majd rá - később sem - semmiben. Szerintem hogyha most nagyon nagy ellenállást mutatsz vele szemben, az a későbbi kapcsolatotokra is ki fog majd hatni. Tapasztalatból írok, hasonlókon mentem át, de a szüleim nem ellenezték, ők úgy gondolták, hogy mivel értelmes fiatal vagyok, csak el tudom dönteni, hogy mi felel meg az én lelkiismeretemnek, érzéseimnek, és ennek alapjánk inkább abban támogattak, hogy minél jobban megismerjem azt, amit választottam, hogy eldönthessem, akarom-e egyáltalán.


A lányod szempontjából az egyik lehetőség, hogy mesélsz neki a holokausztról, a második világháborúról, könyveket adsz a kezébe, filmeket nézetsz vele, és:

1, úgy véli, hogy ez a korszak mégis borzasztó és megváltozik. Na ez az, ami valószínűleg nem vagy nem most fog megtörténni.

2, utánajár, és rájön, hogy a Harmadik Birodalomban nem is lehetett olyan rossz élni, hogy mindennek megvolt az oka ,hogy a háború sem véletlenül tört ki ismét, stb. És minél inkább belemélyed, annál jobban ki tudja szemezgetni azt, mire van ebből a halmazból szüksége és mire nem.

Buzdítsd inkább arra, hogy olvasson híreket, gondolkodjon el azon, hogy manapság, 2009-ben mennyi értelme van a fenti eszméket vallani, hogy Magyarország miért tart ott, ahol, és mi a kiút ebből az áldatlan állapotból.

2009. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
50%
Nem rossz indulatból mondom, de a kérdésben hungaristák és skinheadek vannak. Akikről végül is szó van a nácik. És ez azért nem kis különbség...
2009. dec. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim válasza:
A kezébe adnék pár könyvet, elmagyaráznám neki,hogy a németekhez semmi közünk, de annak,hogy nem cigányzenére táncol a diszkóban, nem drogozik és inkább érdekli ez a vonal, örülnék.
2009. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
46%

[link]

Inkább az anyuka olvassa el ezt, és örüljön, hogy ilyen értelmes lánya van!

Bár ez a "dögöljön meg mindenki aki nem fehér" ez nem valami épeszű dolog... 14évesen még én is így voltam vele, most már 25éves vagyok és belátom hogy a zsid*kon kívűl nem is gyűlölök senkit, ők tehetnek a cigánybűnözésről is hogy ennyire szabad utat adtak nekik.. Én már 11 éve ezt az eszmét vallom, ugyanúgy öltözködöm ahogy eddig, de volt olyan ismerősöm is aki 14éves korábna még ne mtalálta a helyét és csatlakozott hozzánk aztán emg elkezdett fekra rappet hallgatni 3hónap után... lehet a lánya is ilyen

2009. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
26%
Ja és ne gyertek ezzel a hazugságon alapuló filmmel...-.-"
2009. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó, én mint 100% magyar, fehér, megkeresztelt számodra díszállampolgár mondom, 17 évesen, hogy elmehetsz a kurvä anyádba, ha a Schindler listája szerinted egy hazugságon alapuló film.


Menjél fröcsögni a jobbikos haverjaiddal, és sírjál, hogy felvásárolják a Nagy Magyarországot, de ti aztán harcoltok keményen utolsó csepp véretekig... SZÁNALMAS

2009. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
45%

Köszönöm, de nem vagyok jobbikos és keresztény sem vagyok, tehát nem vagyok megkeresztelve. Nem is szavaznék a jobbikra, a vallásos hüly*ségükért. 17évesen elég sokat tudhatsz róla és látszik a k*rva anyázásodon is hogym ekkora kis p*cs gyerek vagy. Én meg történelem szakon vagyok, az egész életemet ez teszi ki.. Te meg ne okoskodj már ezzel a filmmel kapcsolatban..tudod én nem egyszer olvastam el a Mein Kampfot és benne volt, hogy Hitler nem megsemmísiteni akarta a zsidókat, hanem deportálni őket egy külön térségbe pl a mai izrael helyére.. Azzok a zsidók meg akik meghaltak nem a nácik által, hanem a rossz körülmények között előjövő pestis áldozatai lettek.. De végülis jól jártak a zsi*ók ezzel a holokamus cuccal, mert Németország még msot is fizetheti a többmilliódolláros kártérítéseket izraelnek... bárcsak én lennék ilyen okos:(


Nézd meg az itteni képeket ausczwitzről szólnak!:) [link]

2009. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha idáig (értsd: még gyerekkorában) nem tudatosítottad benne, hogy ez rossz, akkor 14 évesen már hiába. Bocsi, lehet, hogy ezt már leírták, de nem volt időm mindent végigolvasni.
2009. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!