Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek hogy együtt aludjunk?

Engednétek hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés

Másfél hónap múlva 17 leszek, 11.osztályba járok...

A barátom pár héten belül pedig 18. November eleje óta vagyunk együtt, de másfél éve barátok vagyunk már.

A szüleim kedvelik őt és engem is az ővéi, bár annyira még nem ismerjük egymást (mármint a szüleivel...:D)...

Anyukám azt mondta 1 év múlva, apukám meg, hogy 18 éves korom után aludhatunk együtt.... Mellesleg szilveszterkor itt aludt nálunk.


Ti így megengednétek, hogy néhanapján hétvégén együtt aludjunk?



2014. febr. 17. 16:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De igazából nem értem, miért korai? Mi a korai abban, hogy összebújva szeretnénk aludni?
2014. febr. 20. 21:04
 12/15 anonim ***** válasza:
gyerekek ne aludjanak a pasijaikkal,annyi
2014. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Egy 17 éves már közel sem gyerek. Nem felnőtt, de nem gyerek!
2014. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16 éves,3 hónapja van csak a sráccal,manapság nagyon divatos együtt aludni a kamaszoknak pár hónap után,igenis ehhez még gyerek
2014. febr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már, te hány évesen veszítettétek el a szüzességeteket? Ő már szinte 17 éves, ez teljesen normális kor még 10-20 évvel ezelőtti mércével mérve is. Én biztos, hogy megengedném, mert már évek óta ismered a fiút. talán az segítene, ha a szüleitek találkoznátok, szerveznétek egy vacsorát, ahol mindenki megismerhet mindenkit, így talán nyugodt szívvel fognak elengedni.
2014. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!