Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Srácok, hogy viszonyulnátok...

Srácok, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha az egyik osztálytársatokról kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 18:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
És utána szövetséget kötött az emberrel hogy soha többé nem tesz ilyet...tovább kéne olvasni a bibliát nem csak addig amíg egyet értesz vele és de melegnek leni bűn feketén fehéren benne van a bibliában de mondom hogy hagyjuk...
2014. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Rendben hagyjuk. Nem érdemes veled vitatkozni mert már átmosták az agyad...
2014. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Át biza...és veszetűl boldogááá tesz..."ez az agymosás"
2014. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

#13-asnak.

Pont ezért van a "férfi g-pont" 5 centire fent az seggben.

A biblia felhozatala szerintem a lehető legostobább dolog volt, amit tehettél, mert elég sok dolgot mond, és tilt, pl.

"And if a man smite his servant, or his maid, with a rod, and he die under his hand; he shall be surely punished."

"Notwithstanding, if he continue a day or two, he shall not be punished: for he is his money."

— EXODUS 21:20-21

Ami röviden annyit tesz, hogyha egy férfi üti a cselédjét az ok, addig amíg bele nem hal.


Vagy másik példa

"If the tokens of virginity were not found in the young woman, then you shall bring out the young woman to the door of her father's house, and the men of her city shall stone her to death with stones..."

Deuteronomy 22:20

Ha a lány nem szűz, akkor nyugodtan halálra kövezhetik, mert miért ne?


"For the wife does not rule over her own body, but the husband does..."

1 Corinthians 7:4

Erre nem is mondok inkább semmit.


Édes, hogy az emberek csak azon akadnak fent a bibliában, amin akarnak. Szerintem menj és tarts teapartit a Westboro Baptist Church tagjaival, biztosan jól kijönnétek.


A kérdésre válaszolva, nálunk van egy nyíltan biszexuális lány, senki se szokta piszkálni, vagy felhozni a témát, tekintve, hogy mások se ordibálják egymásra hogy "HETERO!!!" Mindannyian elvagyunk vele, nem kezeljük semmilyen téren sem máshogy. Volt egy -úgyszintén vallásos- lány akinek gondja volt vele, leültek beszélni és mostanra semmi bajuk sincsen egymással. Mekkora ereje van a szavaknak, nem? Főleg ha átgondoljuk őket.

2014. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

jó nekem annyira mind1 válaszoltam egy kérdésre békén lehet hagyni én így gondolom te meg nem

nemis értem kb miket írogatsz de kiragadni egy igeverset az igen könnyű nem akrom ezt a témát tovább boncolgatni én ezt gondolom ti meg nem nekem így is jó gondolom nektek is

hagyjuk már békén egymást

az emberek mindenféléket gondolnak arról próbálják meggyőzni az embereket de ez állt úgyse sikerül ehez Isten kell akiben én hiszek ti nem vagy változtok vagy nem nekem8 nem tőlem függ

kérdezőnek segítsünk ne hit vitákat folytassunk

2014. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre válaszolok:


Igazából nem különösebben zavarna. Amíg nem nagyon kirívóan bzis a külseje, addig legalábbis nem. Illetve, de ha nagyon úgy beszélne, mozogna, az is lehet zavarna, de nem piszkálnám vele nagyon, max konkrétan megmondanám, hogy nekem nem tetszik ahogy beszél, de nem azért, hogy bántsam, sokkalta inkább, hogy esetleg figyeljen oda, hogy ne:)


Egyébként van 2 meleg ismerősöm, egyikkel haverok is vagyunk, tehát számomra elfogadott, csupán az nem, ha valaki felhívja magára a figyelmet.

2014. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Szétverném a fejét.
2014. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig jóban voltunk, akkor ezután is ugyanúgy viselkednék vele, nem érdekel ki kivel van, akkor sem ha fiú-lány páros, és akkor sem ha melegek:D

Ha utálnám akkor se cseszegetném ezzel, egyszerűen akkor sem érdekelne hogy kivel van.

Persze ez közösségfüggő is, mert vannak olyan sulik/klubok ahol jellegzetesen kinéznek mindenkit, aki egy kicsit is különbözik tőlük.

2014. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 moonlightsentinel ***** válasza:
77%

Ha jól néz ki, megdugnám :D

Na jó, én is meleg vagyok. Mégis barátkoznak velem a suliban! Aki meg szivat, az 3xosan visszakapja, szóval már csak a mazochisták szivatnak :D

Csak 3 napig nagy szenzáció ez a dolog amúgy, azt túl kell élni, utána már nem olyan nagy szám. Nekem a tanárokkal több gondom van, mint az osztálytársakkal.

2014. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%

Szia kedves kérdező!

Több lehetőség közül lehet választani.

Van, aki szerint senkinek semmi köze, ahhoz, hogy kit szeret és nem mondja el.

Meg van, aki lazán felvállalja. Hogy milyen lesz a fogadtatás az a környezettől függ. Lehet, hogy semmi sem fog változni csak pár napig fognak feszengeni, de lehet, hogy holt parasztok lesznek.

Meg,- ha nem indiszkrét a kérdés- hogy akarja felvállalni az illető akiről szó van? Ez mindig érdekelt, mert én biszex vagyok (lány) és volt, aki kérdezte, hogy miért nem vállalom fel? De nem értem, hogy gondolta... álljak ki az évfolyam elé, hogy gyerekek ez van. Mert ugyebár a külső nem tükrözi milyen a szexuális irányultság:)


Bárhogy dönt is az illető, a legjobbakat kívánom neki!!:)

2014. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!