Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Srácok, hogy viszonyulnátok...

Srácok, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha az egyik osztálytársatokról kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 18:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azoknak kéne elmondani akik igazán közeli barátok, és nem csak haverok. Ez a korosztály rettenetes tud lenni ilyen téren. Én ha ilyesmivel találkoznék nem lenne problémám vele. Van facebookon egy csoport ahol ezzel kapcsolatban valószínűleg sokkal több jó tanácsot tudnak adni. Nem szeretném nyilvánosan kiírni, de ha érdekel megírom a címét privátban.
2014. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok ugyan, de azért leírom az én sztorimat is. Biszex vagyok, jelenleg is barátnőm van. Osztálytársaim tudják, ez nem titok, ez van, el kell fogadni. És amúgy elfogadták, ugyanúgy vélekednek rólam, mint eddig, csak nyilván érdeklődnek ezzel kapcsolatban, (vagyis érdekli őket, hogy ez most akkor hogy működik) és tesznek fel kérdéseket. Ha tényleg kedvesek, és szeretnek, akkor meg fogják érteni :)


De fennáll a veszélye annak, hogy hirtelen azt hiszik, ki akarsz velük kezdeni, ilyen esetben tisztázd, hogy nem így van :P

2014. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
4%

Tudom lefognak szólni de ugyanúgy van jogom elmondani a véleményem mint ahogy valaki azt mondja hogy meleg...


Tehát: -melegnek lenni/biszexnek lenni egy nem működő dolog ahogy két ugyan olyan pólusú mágnes is taszítja egymást ugyanúgy taszítja két ugyan olyan nemű ember ha Isten akarta volna hogy melegek legyünk akkor pl:a melegeknek is lehetne gyereke de mint tudjuk ez lehetetlen ilyen nincs..egyszerűen nem kompatibilis

-ettől függetlenűl akik csúfolják őket semmit sem javítanak a dolgon...ezek az emberek is emberek eszembe sincs őket megvetni csak egyszerűen én ellenzem ezt a dolgok és nem akarok ilyen beteg emberek közelében lenni


Aki normális az nem csúfol de olyan gyorsan elhúz a közeledből ahogy lehet..


17/L (fiúk legnagyobb rajongója)

2014. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%

"Kedves" elõzõ válaszolónak: Igazán hálásak lennénk ha a kérdésre válaszolnál, nem pedig osztanád az észt a melegséggel kapcsolatban. Jogod pedig van ahhoz hogy elmondjad a véleményed de nem itt, ahol értelmes választ várnak a kérdésre. A melegség pedig Isten mûve, mert õ teremtette az embert, még a meleg embert is. Ha nem akarná hogy létezzenek akkor már rég kiírtotta volna õket. " Aki normális az nem csúfol de olyan gyorsan

elhúz a közeledből ahogy lehet.." hát ez is eléggé ostoba hozzállás. Mit gondolsz, a melegség fertõzõ?! Vagy azt hogy ha valaki meleg akkor nyílván te tetszel neki igaz?



És hogy a kérdésre is válaszoljak: Én ugyan úgy viselkednék ahogy elõtte, magán ügy. Kivéve ha megkörnyékezne, akkor finoman megmondanám hogy nem vagyok meleg.


15/F

2014. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha Isten kiirtana mindenkit aki bűnös már nem lennének emberek a földön drága...

-nem azért húznék el a közeléből mert fertőző vagy tetszem neki csak azért mert olyan emberekkel szeretek lenni akikel egyezik a világnézetem és akiket megértek minek maradja ott? Veszekedni?


Kérdésre válaszolva: kedves kérdező leríttam hogy viszonyulnék ha kiderülne egy osztálytársamról (ami egyébként lehetetlen az én sulimban) ennél többet nem mondhatok val szeg át iratkoznék máshova...

2014. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
2%
Isten nem írtja ki az embereket a földről hanem lehetőséget ad nekik a megtérésre de ő nem zsarnok hogy rákényszerítsen bárkit is a "helyes útra" .
2014. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
Én egyátalán nem értelek... Te tudod mekkora bunkóság lenne ez? Talán rosszabb is mint ha piszkálnád. Azzal hogy elhúznál kirekrsztve érezné magát, kívülállónak. És nem azt mondtam hogy a bûnösöket irtaná ki Isten, fõleg hogy a homoszexualitás nem bûn, hanem hogy teszem azt elterjesztene egy férfiak végbelében lévõ vírust ami anális közösülés útján terjed.
2014. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%
És ha jól tudom akkor az özönvízzel is kiírtott pár embert....
2014. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Jó figyelj

Világnézetről, hitről, szerelemről nem érdemes vitatkozni mert nem tudjuk meggyőzni egymást.

Te azt gondolod...én meg ezt soha nem jutunk közös nevezőre felesleges veszekednünk hisz nem is ismerlek leírtam hogy viszonyulok ehhez a dologhoz ahogy az a kérdésben volt nekem ezzel lezárt a téma..

2014. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Biblia szerinti válasz ez, ezen vitatkozni felesleges, tekintve, hogy maga a könyv bárkinek hozzáférhető és beleolvashat.

2014. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!