Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azt hiszem a fiam meleg, mit...

Azt hiszem a fiam meleg, mit tegyek, beszéljek vele?

Figyelt kérdés
A minap mentünk a városba, és amikor az egyik osztálytársa házához értünk, azt mondtam, hogy bemegy, odaadja a házit neki, mert beteg. De már a teraszon láttam, hogy csókolóztak, ezt kristály tisztán láttam!!!! Elfogadnám így, de olyan nehéz élete lenne szegénynek :(
2013. okt. 17. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%
Fogadd őszinte részvétemet.
2013. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Én nem beszélnék róla, ha heteró lenne se beszélnél vele arról miért szereti a lányokat.

Ő így született így kell elfogadni.

2013. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez van. Nem tehet róla. Biztosan nem szándékosan meleg. Mondd neki azt, hogyha bármi van, amiről beszélni szeretne, de inkább elhallgatja, akkor bátran mondja el neked, mert te így is-úgy is szeretni fogod.
2013. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Fogadd el így, és máris sokat könnyítesz az életén.
2013. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Első, ne merészelj a gyerekemre ilyet mondani!

Többieknek nagyon szépen köszönöm :)

2013. okt. 17. 21:16
 6/25 anonim válasza:
87%

Beszélj vele ha gondolod. De tény, ez senkinek se a hibája, attól még ugyanúgy a fiad.

19/F

2013. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Mondd neki hogy láttad őket, és hogy semmi baj, ha a fiúkat szereti az az ő dolga, nem zavar téged, áldásod rájuk. Ezen úgysem lehet változtatni, legalább a szülei előtt ne kelljen titkolóznia, biztos kap eleget így is a saját korosztályától.
2013. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
1es vagyok: hát ha neked így jó akkor nekem is.
2013. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

" Hát ha neked így jó akkor nekem is. "


Mért 1-es te mit tennél ezzel a helyzettel? Kitagadnád a fiad? Tiltanád? Gyógykezelnéd?

2013. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Örülök, hogy így alakult a fiadnak, és annak is, hogy te is "jó" mentalitású vagy ilyen téren a kérdésed alapján. El kell fogadnod őt, mert az nagyon rossz, ha ki van közösítve az ember egy társaságból. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam, de nem ilyen téren szerencsére.

A szüleimnek még nem mondtam el, hogy meleg vagyok, de az a helyzet, hogy nagyon nehezen menne a dolog, mert ugye elég tekintélyes családunk van, és ebből kifolyólag nem lehet egy "mocsk0s buzו" a családban :( A testvérem tudja, hogy meleg vagyok, és ő teljes mértékben elfogadja a dolgot, mondta, hogy őt nem zavarja. Ennek nagyon örülök :D De nem tudom, hogy mikor fogom tudni elmondani a szüleimnek. Lehet, hogy az lenne az egyszerűbb, ha a Mamámnak mondanám meg elsőnek :D


Már megint az lett a vége, hogy magamban beszélgetek egy fel nem tett kérdésre :) Kedves Anyuka:)! Ha gondolod, akkor írj nekem privátban, ha van bármi kérdésed :)


17F/meleg

2013. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!