Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha a 12 éves...

Mit tennétek ha a 12 éves lányok akarná festeni a haját?

Figyelt kérdés

A lányom 12 éves nem sokára 13. Nagyon szeretné színezni a haját. Na már most, szerintem ez nem egészséges mert rombolja a haját, de nagyon szeretné és megegyeztünk hogy ha jó lesz a bizonyítványa akkor kaphat egy sprayt amitől színes lesz.( ez kimosható festék) és csak szünetekben használhatja iskolában nem. Szerintetek ez így fer? Arra gondoltam kap mellé egy szempilla spirált mert már "mindenkinek" van és neki is kell egy. Előre is köszönöm a válaszokat!


40/L



2014. márc. 9. 17:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*roncsolja
2014. márc. 9. 17:22
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez így pont jó:) 12-13 évesen ne fesse a haját,a spray jó megoldás! 14/L
2014. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Jó megoldás.

De ennyi idősen volt nekem is pont először befestve rendes hajfestékkel:)

Hozzátenném elég gyászos bizonyítványom volt,nem volt ilyenekhez kötve a hajfestésem. Szempillaspirálom nekem is van/használok de változó mennyit. Van mikor heti 3x is de van mikor 2hetente 1x.

2014. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Én simán megengedném neki a hajfestéket is. Nekem is voltak benne szőke melírcsíkok ennyi idősen(bár igaz nővérem fodrász) semmi baja nem lett tőle a hajamnak, ugyanolyan dús és egészséges, mint volt ( többször volt festve.

És az ő korában már tényleg mindenki használ minimum szempillaspirált, ugyhogy ez is rendben van.

2014. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Én 13 évesen festhettem be a hajamat sima festékkel, az egészet vörösre csináltuk meg. Én nagyon szerencsés vagyok, mert nem töredezik a hajam jobban, mint egy átlag lányé, sőt annyira se töredezik és mióta festem elég heti egyszer mosnom. Egy éve festem a hajam.
2014. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Színező az oké, még ha hónapokkal később is jön ki, a tartósat inkább pár év múlva. És ez így teljesen korrekt :)
2014. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is így korrekt , de szerintem egy ember (nő) negyven évesen már nem lány.
2014. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, igazad van hgy már nem vagyok lány de olyan mindegy hgy lány vagy nő úgyis érti mindenki a lényegét a kérdésnek.

2014. márc. 9. 20:11
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy értjük te vagy a lány, és az az igazi kérdés hogy érhetnéd el anyukádnál.
2014. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért kell mindenben a hibát keresni? Én az anyuka vagyok, aki feltett egy normális kérdést, te meg elkezdtél akadékoskodni. Valószínűleg nem haltál volna bele ha csak simán válaszolsz.
2014. márc. 9. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!