Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmennétek 14 évesen koleszba...

Elmennétek 14 évesen koleszba elég messze a lakóhelyetekről? Mindig ebbe a suliba akartam menni. De így belegondolni hogy koleszos leszek elég messze itthonról, már nem vagyok benne biztos hogy oda mennék. Bocs ha rossz témába írta .

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen!!! persze!! én nem voltam nagyon távol a családomtol (170km), de nagyon élveztem, összesen 9 évig voltam kollégista!
2014. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Nincs az a penz,ami miatt kollegiumba mennek. Nincs az az iskola.

De ez en vagyok. Hogy te mit szeretne,az a te sajat dontesed.

Ha nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon,de tenyleg NAGYON abba az iskolaba szeretnel menni,es ezaltal vallalod a kollegiumi korulmenyeket,akkor hajra. Viszont,ha egy kicsi ketely is felmerul benned,akkor erdemes elgondolkozni a dolgon.

Mindenesetre beszelgess a szuleiddel errol,es kerdezz meg par ismeros kollegistat,hogy mi hogyan meg ott.

14L

2014. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell érezni és eldönteni. Szerintem egy próbát megér. Ha valóban nem bírod, középiskolát még mindig nagyon könnyű váltani és hazamehetsz.

De ha ez az álmod vállald be, valószínűleg tetszeni fog :)

2014. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megyek jövőre :) Ugyan már :) Egyszer úgyis el kell költöznöd otthonról. Ha esetleg nem jössz ki a szobatársaddal, akkor kérelmezed, hogy helyezzenek át más szobába. Ennyi. Én nagyon várom már.
2014. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok, nem kollégista, de a 27 fős osztályomból 24 koleszos. Ők mind imádják a koleszt, állítólag nagyon jó. Egész nap hülyülnek, dumálnak, jóba vannak, mindenki mindenkit ismer, sok közös élményük van. Ha mégsem tetszik a szobatársad, cserélhetsz. Vannak koleszos programok meg amúgy tényleg minden tök jó, főleg a mi sulinkba, szép a kolesz, minden szobában külön fürdő stb. Életre szóló barátságok lesznek ott. Gondold el, együtt lakhatsz a barátaiddal, mennyi mindent csinálhattok. Nem unalmas ott az élet. Néha belegondolok, hogy tök jó lenne nem kimaradni azokból, amiket együtt csinálnak. Én viszont személy szerint a világ összes pénzéért sem lennék koleszos. Én magányos farkas vagyok. Hazajövök, tök egyedül vagyok, nem kell nekem a társaság. Ha folyton ott lennének a barátaim körülöttem, megőrülnék. Szeretek egyedül lenni. Nem vagyok szomorú vagy depressziós, egyszerűen ilyen vagyok, egyedül jobban elvagyok. Magamban nekiállok itthon táncolni meg minden hülyeséget csinálni, amit mások előtt a koleszba nem mernék, elég szégyenlős vagyok. De ha te szeretsz barátokkal lenni és hülyülni, menj nyugodtan. Tényleg én nem ismerek olyan koleszost, aki ne szeretné.
2014. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, így ezeket a válaszokat olvasva rájöttem hogy lehet nemis olyan rossz koleszba menni csak mindenki azt mondja hogy ott vannak a drogos,részeg emberek ezért egy kicsit megijedtem hogy lehet hogy én nem vagyok oda való.De ezek ellenére mégis oda szeretnék/fogok menni :-)
2014. márc. 15. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Életem 5 legjobb éve volt! A régi csoporttársaimmal a mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Jó buli, kicsit önállóbb leszel és baromi jó hazautazni 7végén a családhoz. :)

2014. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Szia.


én 4 évig voltam koleszos. én is 14 évesen mentem. először bejáros voltam azt kb 20percre voltam a sulitól, azt anyuék elkezdtek költözni és a végére már 6 óra buszozás volt az út. volt hogy 2 hetente mentem haza, de úgy gondoltam hogy már befejezem ott, élveztem is, hamarabb felnőttem, komolyabb lettem. szerintem nincs mit vesztened :) a koleszban is van segítséged, figyelem, nem kell félni hogy magadra maradsz.

2014. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:-)
2014. márc. 15. 20:31
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Meg van kiről házit másolni :DDDD Jó buli lesz. Mindig lesz valami dráma.
2014. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!