Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem magam rosszul...

Miért érzem magam rosszul emiatt? Bűntudatom van.

Figyelt kérdés
Ma 5 órakor találkoztam pár barátnőmmel, sétálgattunk a városban, az erdőben, közben beszélgettünk. Aztán egy fiú is csatlakozott hozzánk, de én nem ismertem csak az egyik lány, ezért nem is beszélgettem vele. 7 órakor értem haza, nem telefonáltak otthonról, hogy siessek haza. Holnapra nem kell készülni az órákra. Nem csináltam semmi "rossz" dolgot, mégis bűntudatom van. Miért?

2014. márc. 13. 19:51
 1/8 A kérdező kommentje:
14/l
2014. márc. 13. 19:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talan azert ,mert ugy erzed, hogy elpazaroltad az idot vagy esetleg regebbrol benned maradt, hogy ki kell hasznalni az idot... Keress valamit regebbrol amitol esetleg elojohetett a buntodat.
2014. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert eddig nem csináltál ilyesmit, szokatlannak tartod. Pedig teljesen rendben van szerintem.
2014. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!:)

Nem, nem az időt sajnálom. Olyan érzésem van, hogy olyat tettem, amit nem lett volna szabad, de nem csináltam semmi rosszat. Szerintem inkább a második válaszolónak lehet igaza, de már korábban is bicikliztünk, filmeztünk a barátaimmal, ezért nem értem...

2014. márc. 13. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy azért, mert nem ismerkedtél meg a fiúval?:) lehet hogy az van benned, hogy jó lett volna megismerni, mégsem tetted meg.
2014. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van benne valami. Sokszor nem merek megszólalni, beszélgetni valakivel, csak a régi barátaimmal nincsenek ilyen gátlásaim. Ilyenkor tényleg rosszul érzem magam emiatt, mert meg sem szólaltam. viszont ez a fiú nem volt túl szimpatikus. Halottam ahogy beszélgettek, régi ismerősök így végig húzták egymást, beszólogattak egymásnak, de nem tűnik egy IQ bajnoknak... Ettől függetlenül normális volt, tőlem is elköszönt, megkérdezte merre lakom, hogy együtt megyünk-e tovább, de nem beszéltem vele. Ráadásul cigizett is...
2014. márc. 13. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy dologhoz akarok hozzászólni..

"Ráadásul cigizett" ha anno előbb tudom a páromról, hogy dohányzik, akkor nem jövünk össze és elkerülöm..amikor megtudtam, hogy dohányzik már jóban voltunk, mondtam neki hogy nem szeretem a szagát..onnantól a közelemben nem gyújtott rá..

Nehogy úgy járj, hogy pont ezért szalasztod eel életed párját/a leendő legjobb barátodat, mert cigizik és ezért nem beszélsz vele...

(Mi a házasságot tervezzük)

2014. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, ezt nem igazán így értettem. Engem nem zavarnak a dohányzó emberek, a családomban is mindenki szívja, gondolom már megszoktam a szagát. Csak azért mondtam mert nem sokkal idősebb nálam és az, ha valaki ennyi idősen cigizik általában "érdekes" viselkedéssel párosul. Persze, ez nem minden esetben van így, de erre a fiúra pont igaz.
2014. márc. 14. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!