Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmennétek 14 évesen koleszba...

Elmennétek 14 évesen koleszba elég messze a lakóhelyetekről? Mindig ebbe a suliba akartam menni. De így belegondolni hogy koleszos leszek elég messze itthonról, már nem vagyok benne biztos hogy oda mennék. Bocs ha rossz témába írta .

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Életem egyik legjobb döntése volt a kollégium :) Gimiben 4 évig, egyetemen 6 évig voltam kolis, imádtam. Persze az évek alatt sok hülye szobatárssal összehozhat a sors, de megedződsz, és általában ha te választod a szobatársakat akkor nem szokott gond lenni. És olyan barátságok alakulnak ki, főleg középiskola alatt, hogy örökre megmaradnak. Vágj bele, ha nem megy akkor még vissza lehet csinálni.
2014. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindent megadnék hogy koleszos legyek :) Csak sajnos a szüleim nem engedik :(

14/L

2014. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem is voltak kollégista osztályátársaim a gimiben, de én semmi pénzért nem költöztem volna be oda. mindenki mindenkivel kavart, hétfőnként mindig az volt a téma, h elpletykálják a nemkoleszosoknak, h ki kivel "bújt ágyba" a hétvégén. és ráadásul állandóan leszóltak minket pestieket, h városiak vagyunk, pedig lehet h többet kertészkedtem, és többet jártam erdőben mint pl a miskolciak.

egy időben a barátom is koleszos volt, nagyon nehezen tudtam megbízni benne, és persze a nevelők sosem engedték ki hozzám...

csak h negatív véleményt is olvass. persze ha nagy álmod az a bizonyos iskola, akkor megéri.

2014. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én voltam koleszos 7 évig. Középsikolán még ok ( bár ott is ment az alkohol meg az ágybaújások de ott még a nevelők tartottak valamilyen szinten a rendet ). főiskolán meg kataszrófa. reggel 6 ig zene orditt üres üvegek törnek. 9 kor reggel folytatás. reggeltől estig ivás azt se tudták kivel bújtak ágyba. minddennap mással. nemtudom hogy bírtam ki ott
2014. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13. vagyok. Ezek szerint kollégiuma válogatja. Középsuliban vannak nevelők, ott figyelnek rátok hogy tanuljatok, ne legyen ricsaj, stb. Fősulin, egyetemen nincs ilyen. Nálunk is volt sok buli, hangzavar, de általában olyan szobatársakkal költöztünk össze akikről tudtam hogy normálisak. Voltak az évfolyamon csajok akik strigulázták hogy melyik évfolyamról hány srác volt meg nekik, de hozzájuk úgy is álltak a fiúk. Ja és attól függetlenül tanultak, elvégezték az egyetemet, családos nők lettek. De én mondjuk nem abba a körbe tartoztam, tök normális életet éltünk, persze 2-3 hetente lementünk a kollégiumi kocsmába de nem totál lerészegedni, csak normálisan szórakozni. Azt te döntöd el hogy hová tartozol, senki sem kényszerít hogy züllött legyél. Nálunk pl akik végigpiálták a sulit, nem mindenki végezte el, vagy csak röhejesen lassan (BME). Soha nem hagytam volna ki az életemből a kolit, néha visszavágyok, habár már nekem is családom van, de örök élmény maradt, örök barátokkal.
2014. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem lehetsz te a 13. mert az én voltam :s
2014. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!