Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kellett szólnia anyának?...

Miért kellett szólnia anyának? Ha nem kellettem neki, miért nem hagy békén? Hogy értessem meg vele, hogy nem kell rám vigyázni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akibe évekig szerelmes voltam. Ő volt az egyetlen, aki iránt éreztem bármit is. Mégsem kellettem neki...

Csalódtam, sokat sírtam. De talpra álltam.

Lefogytam, teljesen megváltozott a külsőm. Elkezdtem bulikba járni, szórakozni hajnalig. A korombeli és az idősebb srácoknak is tetszek már, nem vagyok láthatatlan.

Viszont a srác, akibe szerelmes voltam, nem képes felfogni, hogy megváltoztam. Elkezdte pár hete mondani, hogy rám sem ismer, olyan lány lettem, amilyennek sosem képzelt volna és hasonlók. Aztán 2 hete ott volt ő is egy buliban (alapjáratom népszerű, de nem olyan módon, hogy folyton részegen bulizna és csajozna, csak valahogy mindig hallgatnak és figyelnek rá mások) és kicsit sokat ittam, egy srác el akart hívni sétálni, erre odajött és mondta, hogy talán haza kellene menjek, hív egy taxit. Összeverekedett 2 egyetemistával miattam. Másnap felhívott és nem értette, hogy miért vagyok rá dühös. Összevesztem vele, kértem, hogy hagyjon békén, ne most foglalkozzon velem.

De nem értette. A suliban mondta, hogy talán abba kéne hagynom a lógásokat, mert kigyűlik a 250 órám, meg nem ártana leszakadnom az idősebb barátnőimről, akik minden hülyeségbe belevisznek.

Ma pedig beszélt anyával. Nem értem, minek. Csak annyit ért el vele, hogy anyával egész délután veszekedtem, eljöttem apához, vele meg nem állok szóba soha többet.



De nem értem, hogyha 1 éve nem kellettem neki, akkor miért nem hagy békén?

Miért hiszi, hogy igaza van?

Mit csináljak, hogy anya ne csak az ő véleményét hallgassa meg?


16L



2014. márc. 23. 21:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De nem kényszerítek magamra semmit. Jól érzem magam, sokkal jobb vagyok, mint 1 évvel ezelőtt.

Nincs szükszégem rá. 1 éve megcsókolt, akkor egy teljes éjszaka tökéletesnek gondoltam mindent, olyan volt, mint egy tündérmese.

Csak rájöttem, hogy a meséknek is vége egyszer, az pedig egy elég rövid mese volt. Nem mondom, hogy nem viselt meg a dolog, hogy újra összejött a barátnőjével, hogy nem voltam neki elég jó... De túltettem magam rajta és talán ha ő nincs, akkor még mindig az a jelentéktelen, szürke lány lennék.

Szóval igazából hálával tartozom neki.

2014. márc. 23. 22:49
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mese, mese, mese. Még mindig ugyanazt fújod, bizonygatod, hogy nem vagy belé szerelmes. De arról egy szót sem írsz, hogyan akarod megoldani a problémáidat. Merthogy a lógás, bulizás, ivás valós problémák.
2014. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek tetted fel a kérdést ha nem bírod elviselni a válaszokat? Egyébként lehet a srác azért próbál meg rád vigyázni mert azt hiszi azért változtál meg ennyire (ivás,buli stb) mert hogy vissza utasított téged és talán emiatt bűntudata van. Gondoltál arra hogy esetleg beszélsz vele, megkérdezed miért tette? Ha annyira érett vagy talán ennek is fel kellett volna merülnie ;))
2014. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha neked az a normális, hogy hajnalig bulizgatsz, idegenekkel smárolsz (akiktől ki tudja milyen betegséget szedhetsz össze...), lógsz a suliból, tiszteletlen vagy a szüleiddel, akkor gratulálok. Bár tény ők is hibáztak, hogy hagyták idáig fajuljon a viselkedésed.

Szórakozni lehet normálisan is, és ahhoz nem tartozik hozzá, hogy leiszom magam, és csókolózom minden jött-menttel.

Jelenleg meg az a kötelességed, hogy iskolába járj, ha felnőtt leszel akkor pedig az, hogy dolgozz, vagy majd a munkahelyedről is lógni fogsz?

2014. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Mások már mindent elmondtak. Annyit tennék hozzà, hogy szégyelld magad azért, ahogy anyukáddal viselkedtél. Meg fogod te még ezeket bánni, csak nehogy késő legyen.
2014. márc. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Vedd észre magad, hogy szánalmas amit csinálsz. És nem a srác miatt. Inkább szépen meg kellene neki köszönd, amit érted tett. Hogy hulla részegen hazajuttatott, és szólt anyukádnak, hogy elég szánalmasan és hülyén viselkedsz. Szerinted ez a normális? Nem leszel ettől menőbb meg jobb, csak azt hiszed. Az ilyen lányokból lesz az, akit majd kihasználnak és majd szépen sorra megfektetnek a bulikban, szórakozás néven. Itt végig azt fújod, hogy nem vagy szerelmes blablabla. Mi, ismeretlenül tudjuk, hogy nagyon is szeretnél te ezzel a fiúval lenni, csak nagyra tartod az "új egódat", így ezt sem veszed észre. Pedig hidd el, ha kicsit lejjebb hajtanád a fejed, észrevennéd, hogy semmi nem oké, ami körülötted megy és hogy egy ilyen fiúval megfognád az Isten lábát. De te életed, ha úgy akarod végezni, mint a legtöbb tömegtinip*csa, akkor remek irányba haladsz.
2014. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

De az a baj,hogy IGAZA VAN!

Amit csinálsz,az nem egészséges és nagyon durva..

..anyádnak is csak gratulálni tudok,hogy nem nyílt fel magától a szeme.

2014. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 dominogirl válasza:
Gondolom, a többiek vagy nagyobbak, vagy felnőttek voltak. Én "gyerek" vagyok. Persze, hogy szeretnék menő lenni, de a szerelem nem hülyeség. Volt két osztálytársam, mindketten szerették egymást, csak nem tudtak róla. Ebből nem lett semmi, mert a két legmenőbb osztálytársam volt. Végül a lány rájött, hogy minden fiú őt akarja, és úgy érezte, hogy nincs szüksége a fiúra. De a fiú már nem tudta elmondani mert a csaj mára már mással jár, de azért még mindig mindenkivel flörtöl. Bulikba jár, iszik, cigizik, és ezt ő is tudja, hogy káros, csak nem vallja be magának.Nem vagyok a legjobb barátnője, mondjuk, jól kijövünk, de attól még mindenki látja, hogy a 'szeme vak sugarát még mindig rá veti.' Igen félig idéztem. Csak egyet tanácsolok, mert a többit már elmondtam, kérdezd meg a fiút, hogy tetszel e neki. Ha igent mond, hidd el meg fog változni az életed, ha letagadja, akkor vedd ki ezt a jeladásból, és ha nemet mond, akkor se taszítsd el, 16 éves korban szükségünk van minden adandó barátra. Azt látom, hogy makacs vagy, de akkor minek kérdeztél? Lehet, hogy ez a fiú segítene neked leszokni ezekről a káros dolgokról. Hidd el, hogy mindenki aki írt aggódott érted, mint az a fiú. De ha te nem fogadod el, akkor senki nem segít. Remélem gondolkodsz.
2014. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem tudom hogy régen hogy néztél ki, de lehet hogy az akkori külsőddel nem mert oda menni hozzád és így nem ísmehetett meg. Most hogy "szebb" lettél így már lehet hogy jobban felfigyelt rád és talán beléd is szeretett. Az anyukádnak azért szólt mert nem akarja hogy nagyon megváltozz és hamég is akkor talán attól fél hogy elveszíthet. Aggódik azért hogy elcseszed a jövőd és nem maradsz ugyanaz az aranyos lány. Ergo: AGGÓDIK ÉRTED!!!
2014. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!