Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves anyukák, szülők! Hogy...

Kedves anyukák, szülők! Hogy reagálnátok erre? 12 éves lányom apját (páromat) a nagymama (édesanyám), szidja, . Utálom az apádat, jelenléte iritál stb. ma is láttam lányomon hogy befojásolja apja ellen ezek szavak.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnék anyámmal, hogy vagy befejezi a gyerek apjának szapulasat, vagy nem latja többet a gyereket.
2014. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezentül csak a jelenlétedben találkozhatna a lányoddal anyukád. Így figyelni tudsz, és ha így sem bírja magát visszafogni az anyukád, akkor nuku találkozás.

És ne jöjjón senki azzal, hogy a nagyszülő jogai blablabla, mert ha a nagyszülőnek problémája van a vejével, akkor azt ne a gyereken kersesztül kommunikálja, mert árt az unokájának.

2014. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj a paroddal? Neked is bajod van vele, vagy ti jol megvagytok? Ez esetben en melle allnek, hiszen azert vagyok vele, mert szeretem. Anyukamat meg helyre tennem. De nem a gyerek elott :( O hallott mar eleget. Es igen, ez hat a lany-apa kapcsolatra is. Ha nem szeretned, hogy a lanyod az apjaval/apjarol csunyan beszeljen, akkor anyukadat allitsd le!
2014. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,3.kedves válaszoló,nagyon befolyásolta a mama megjegyzései lányomat.....Szoltam anyumnak jólenne ha....''örök harag''!! Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. ápr. 9. 05:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukad reakcioja volt, hogy akkor orok harag? Ha igen, szerintem megenyhul. De nem ertem ezeket az anyukakat :( Remelem mi nem ilyenek leszunk ;)
2014. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!