Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szülők! Szerintetek...

Kamaszok, szülők! Szerintetek ez elfogadható, megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy egyik reggel bementem az iskolába és megláttam az egyik nagyon jó lány barátomat sírni többen vígasztalták.Megkérdeztem miaz és az egyik fiú osztálytársam megütötte(a lányt).Felkaptam a vizet,odamentem hozzá,hogy kérdőre vonjam és még neki állt fejjebb,és elkezdett lökdösni,nekem elpattant az agyam és nagyon megvertem.Kondkétan kiütöttem,amikor felállt hasbakönyököltem és eldobtam lent befogtam egy feszítésbe és nagyon kiabált én egy idő után elengedtem.(Amúgy 8éve járok küzdősportra.)Ezzel nem is volt gond de ma bejött full lila fejjel és begipszelt karral,erre nekem nagyon nagy bűntudatom támadt.Szerintetek nem érdemelte meg?Egy LÁNYT vert meg én ezen akadtam ki.Szerintetek?

14/f(nyolcadikos)



2014. ápr. 11. 21:34
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
0%
Mindenkinek joga van a másikat megütni és ez alól a nők se kivételek. Kicsi vagy még és játszod a nagy férfit de ha így folytatod csak a nők csicskája leszel.
2014. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem árt az ilyeneknek, ha megtapasztalják, milyen bántva lenni - de kicsit hamarabb abbahagyhatnád legközelebb. Elég, ha csak érzi a törődést...
2014. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%
Elég nagy szégyen amit tettél, mármint rád nézve. A küzdősport első szabálya, hogy nem alkalmazzuk ártatlan embereken, sőt, semmikor nem alkalmazzuk, kivéve életveszély esetén. Tökmindegy, hogy megütötte a lányt, nem a te dolgod, és végképp nincs jogod megverni őt, pláne nem ilyen aljas patkány módon, hogy egy olyan technikát használsz, ami egyrészt rohadt veszélyes, másrészt esélye sincs ellene. Ha így nézed, semmivel sem vagy jobb annál a gyereknél, aki lányokat ver.
2014. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Utolso,birkozni jarok.Amugy lehet hogy nincs jogom,de neki ki joga volt?? Azert a 2 nem ugyanaz szerintem.(Marmint amit o meg en csonaltunk) egyebkent igen kicsit elvetettem a sulykot:/

Ja es meg egy kerdes.Mit talaltal ezen aljasnak?! En nem ugy mentem oda hogy peppe verem hanem ugy hogy megbeszeljem,de amikor nekiallt nekem flegmazni..Na az sok egy ilyen utan..:/

2014. ápr. 11. 23:19
 15/33 anonim ***** válasza:
66%

Azért nem kellett volna szarrá verni. Nem volt helyes, azonban én is ugyanezt tettem volna, ismerem magam. Nem hinném, hogy éreznék bűntudatot. Jól tetted, hogy megverted, csak egy kicsit túlzásba estél.

Miért ütötte meg a lányt?

2014. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Osszeveszetek...hosszu k***azasok stb aztan tessek...
2014. ápr. 11. 23:29
 17/33 anonim ***** válasza:
81%
Az az aljas, hogy egy olyan technikát alkalmaztál ellene, ami ellen esélye sem volt, és ami ráadásul rohadt veszélyes is rá nézve, elég egy rossz mozdulat, elroppan a nyaka, aztán hirtelen holnaptól már a kiskorúak börtönében bújkálhatsz a 17 éves kigyúrt kancigányok elől. A küzdősport nem játék egyáltalán, és nem ilyen helyzetekre van, hogy egy csávó megpofoz egy lányt, te meg nekiugrassz.
2014. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
67%
Súlyos testi sértést követtél el...a cél nem szentesít, mi van, ha feljelentenek?
2014. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Megérdemelte, ne legyen bűntudatod.

Sőt, engedd meg, hogy gratuláljak ;)

Aki megüt egy lányt, annak le kéne vágni a...tudjátok miét.

2014. ápr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól tetted,lassan már bűn ha az ember megvédi a gyengébbet vagy saját magát.
2014. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!