Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normalis az ilyen gyerek?

Normalis az ilyen gyerek?

Figyelt kérdés

A faluban rengeteget szoktam biciklizni egy jol megszokott utvonalon. Van egy 15 eves kisebbsegi cigany gyerek, aki valamiert nem bir engem. Multkor odakiabal nekem, hogy "esnel le a biciklirol, milyen csunya vagy". Jo ezt nem vettem magamra, nem is nagyon foglalkoztam ezzel. Aztan tegnap megint biciklizek arra es velem szemben setaltak a tesojaval. A srac direkt az utamba allt, es belerugott egy hatarozott mozdulattal a bicikli kormanyba es azt kiabalta, hogy beleesek az arokba. Ez most mi? Csak latasbol ismerjuk egymast altalanos iskolabol mert 4 vagy 5 osztallyal lentebb jart. Hozzatennem, hogy eleg zuros a gyerek, a suliban is allandoan verekedett.

De ezt nem tudom hova tenni. En nem artottam neki semmit.


2014. ápr. 16. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális.Magyarok között nem.Tovább nem ragozom.Alsóbb osztályokban engem is sokszor csúfoltak,belém kötöttek,de tök függetlenül egymástól,így ma már messziről kerülöm az ilyen kinézetű embereket.Ha meg kisebb is nálam,akkor is beszól,de már nem is merek semmit mondani,mert félek jobb esetben hogy kapok egy intőt,rosszabb esetben,meg hazafelé összetalálkozok "véletlenül" a famili néhány tagjával.
2014. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja és kerüljed ahogy csak lehet.Többen nagyon nem tanácsolok mert valószínűleg te jössz ki sokkal rosszabbúl.
2014. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!