Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lány vagyok, nyáron...

14 éves lány vagyok, nyáron mehetek majd limonádét árulni az utcára? :D

Figyelt kérdés

Nyáron fogok járni szolfézs órákra hetente hogy ne essek ki a ritmusból(haha zene,ritmus.xd mindegy)és egy óra 2000Ft.Gondoltam ne anyáéknak kelljen kifizetni hetente 2000Ft-ot mert az 3 hónapig kicsit sok.Ezért mivel egy kertvárosban lakok és nyáron 36+°C lesz és a vonatállomás mellett lakom így gondoltam az amerikai filmekhez híven árulok majd jéghideg vizet/limonádét.:) Biztos tök poén.Kérdéseim ezzel kapcsolatban:

-Ezt így lehet?Mármint legális vagy valami?

-14 évesen amúgy csinálhatnék más dolgot is nyáron?

-szerintetek lenne sikerem ebben nyáron?

Ez egy kis kertváros,elég sokmindenkit ismerek főleg akik erre járnak.Barátnőmmel csinálnám vinnénk kis két széket,asztalt ilyen hidegtáska vagy mi az amit a strandra is szoktak vinni hűteni az innivalót és persze azokat ami a limonádéhoz kell.:D

Köszi előre is az értelmes válaszokat.Vicces kedvűek ne írjanak hülyeséget.:D Köszi.

Fanni 14/L



2014. ápr. 28. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi ha szolfézs órára kell járnod nyáron,hogy ne ess ki a ritmusból túl nagy tehetséged nincs... a másik inkább a hangszeren gyakorolj,mert az,hogy szolmizálsz azzal nem sokat érsz
2014. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na megjött a hozzáértő, gratulálok utolsó :D


Előttem már leírták, hogy miért nem lehet sajnos, pedig én szívesen vennék limonádét így :D

2014. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Értek hozzá ez tény,de én arra reagáltam,hogy ha valaki tehetséges akkor miért is kell nyáron szolfézsra járnia,tehát nekem nem logikus ha játszik egy hangszeren miért szolfézsra akar járni pluszba.
2014. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A szolfézs gondolom ha értesz hozzá akkor tudod hogy az nem csak szolmizálgatásból áll.:D Megjegyzem a dolgokat de a gyakorlat mint pl.: dallamírás,hármashangzat meghallás stb azt folyamatosan gyakorolnom kell.De nem is erre vártam választ hogy miért járjak nyáron szolfézsra,én tudom hogy velem mi van és mivel nem is ismersz így nem értem mire alapozod a tehetségem.
2014. ápr. 30. 09:13
 15/16 anonim válasza:
Na! Nem egyik nyáron uncsitesómmal mi is limonádét akartunk űrulni. Elterveztük, hogy viszünk széket, kis táblát meg mindent, de aztán a szülők észhez térítettek minket, mert ehhez bizony ténylg engedély kell. Van olyan ember aki azt hiszi, hogy meg akarják mérgezni o.o. De pl. ha valaki a limonádé után rosszul lesz, az simán foghatja ránk, és az már elég durva. Iszonyat jó ötlet, de sajna nem ilyen könnyű a világ :/
2014. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát mindegy azért köszi emberek.:)
2014. máj. 4. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!