Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá...

Szülők! Mit szólnátok hozzá ha megtudnátok, hogy a 14 és fél éves lányotok energiaital függő?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó: Akkor igyad csak nyugodtan! Később úgy is megbánod! ;)
2014. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem annyira para dolog a taurin, és nem is az a fő baj vele. Amugy a monsterben máig találni taurint, csak a többi gyártó olyan csóró, hogy nem fizeti ki az adót, és szintetikus, sokkal károsabb anyagokkal helyettesíti.
2014. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

A káros élelmiszerek mértékkel történő fogyasztását jól tolerálja a szervezet. ha kereskedelmi forgalomba kerül, akkor nem lesz tőle azonnal beteg, apránként megküzd vele a szervezet. De nagy mértékben rohadtul nem jó, vegyük csak azt, hogy kap egy állandó segítséget a szervezet az energiagazdálkodásához. Annyira hozzászokik ehhez a segítséghez, hogy előbb-utóbb nem lesz képes magától ellátni ezt a feladatot, értsd: energiaital/kávé/tea nélkül képtelen lesz felébredni/frissnek lenni. Én évekig kávéztam meg küldtem a fekete teát. Mióta egyiket sem iszom, de egyáltalán nem, nem szoktam kómás lenni, sokkal tovább bírok koncentrálni, a reggeli ébredés fájdalommentes és gyerekjáték. Elég jól érzem magam így, mindenkinek csak ajánlani tudom.


Amúgy meg akkor már jobb, ha kávét iszik a gyerek, mint energiaitalt.

Sajnos nem tudok jó ötletet adni, hogy mivel lehetne ettől eltántorítani.

2014. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
56%
12.kommentelo a monsterbol ugyanakkor kivontak a taurint mint a tobbibiol a red bullban még volt pár hónapig
2014. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!