Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Melyiket lenne rosszab...

Szülők! Melyiket lenne rosszabb megtudni? Hogy a gyereketek cigizik, vagy hogy megbukik valamiből?

Figyelt kérdés
csak elméleti kérdés :)
2014. márc. 8. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagyon tudok, különbéget tenni egyiknek sem örülnék.
2014. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy cigizik. Annak sem örülnék, ha megbukna, de az nem károsítja legalább az egészségét.
2014. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

a bukás

tanulni muszáj, legalább annyit hogy átbukdácsoljon

a cigi, meg hát olyan dolog hogy szinte minden fiatal kipróbálja, később meg majd abbahagyja lehet, minél jobban tiltod annál jobban csinálja

2014. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Kamasz vagyok,de szerintem a bukás talán rosszabbul esne.

A cigizés olyan,hogy kipróbálja,mert miért ne? meg mindenki kipróbálja stb. Nyilván nem lennék rá büszke és nem örülnék ha kiderülne,hogy cigizik,sőt. De a tanulás olyan dolog,hogy ha nem is tanul legalább ne bukjon meg. Szerintem a legtöbb kamasznak nincs olyan sok feladata,hogy ne tudjon legalább egy kettes szintet fentartani.


A másik meg,hogy a kettő nem összehasonlítható.

2014. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Kipróbálta, VAGY cigizik? Egyébként mindenféleképpen a cigizés. (Év végi bukásnál azért már eléggé bántana téma, de akkoris...)
2014. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Julie S ***** válasza:
100%
A rendszeres cigizes miatt sokkal jobban aggodnek erte, mint a bukas miatt.
2014. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

Egyertelmuen a bukas. Meghog a cigi karos az egeszsegre?? Szerintetek az hogy valaki olyan segghulye h megbukik olvasasbol az nem karos az egeszsegre? A cigi egyaltalan nem erdekelne. Ha akarja ugyis leteszi, ha meg cigizni akar hiaba tiltod.


De meg mindig ugy gondolom h valaki legyen inkabb tudorakos mint segghulye. Valszeg abhulyeseg viszi el hamarabb.

2014. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
engem egyértelműen a bukása érintene rosszabbul. (5 éves gyerek anyukája)
2014. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Julie S ***** válasza:
39%
A bukás nemcsak azt jelentheti, hogy s*ggh*lye a gyerek. Hanem sok esetben azt, hogy érdektelenségbe fullad az iskolai tanulása.
2014. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%

Nekem mindkettő megvolt. A bukást elfogadták. Az első pár napban persze durciztak, de hamar feloldódtak. Tanultam, átmentem pótvizsgán. Nem volt nagy para emiatt.

A cigivel 14 éves koromban(mikor kezdtem) rengetegszer lebuktam, olyankor volt hogy őrjöngtek, de volt hogy nem izgatta őket. 18 leszek, "hivatalosan" a mai napig nem tudják hogy bagózom.(Senki nem cigizik a családba, nagyon utálják a dohányosokat). De nem hülyék, tudják ők, csak asszisztálni nem akarnak hozzá. Szerintem soha nem fogom nekik ténylegesen bejelenteni. Pláne, hogy napi szinten dohányzom, nem csak bulikban.

Összességében a bukás gáz, de a pótvizsga nem nagy cucc, és ha az sem sikerül, akkor sincs semmi. Egy év veszteség nem a világvége. A cigi viszont évekkel, évtizedekkel megrövidítheti az ember életét, és drága is. És akik tiniként csak bulikban próbálják ki, azok legtöbbször tényleg nem szoknak rá, de akik hozzám hasonlóan minden nap szívnak, azok felnőtt korukra sem igen fognak leszokni. Szóval szerintem a cigi összehasonlíthatatlanul gázabb.

2014. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!