Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 20 éves...

Ti elengednétek a 20 éves lányotokat egyedül külföldre,1 hétre nyaralni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 09:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, úgy értettem az egyedült, hogy nélkületek. De tök egyedül tényleg uncsi lenne. De nem félteném túlzottan, biztos van mobilja, biztos tud mérlegelni, biztos volt már itt-ott egyedül, biztos nem Afganisztánba megy.
2014. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Elengedni? Felnőtt ember, nem kell engedélyt kérnie. Ha van rá pénze, menjen.
2014. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,amúgy én vagyok a lány:)

Azért mennék egyedül,mert szeretek egyedül lenni,egymagam felfedezni a várost,egymagam "megbírkózni egy ilyen helyzettel".

És valóban nem afganisztánba mennék,hanem európában maradnék:D

2014. máj. 21. 12:18
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elengednélek, felnőtt lány vagy. Bár anyaként tudom, nagyon aggódnék, így jól esne, ha alkalmanként bejelentkeznél telefonon, vagy neten ;)
2014. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném el. Ne kérjen engedélyt, mert 20 éves felnőtt nő. Közölje hogy hova megy, mik a tervei. Én elmondom majd neki, hogy mennyire féltem, hogy vigyázzon magára, lehetőleg írjon vagy hívjon, és hogy érezze jól magát.
2014. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%
Hát én egyedül nem szívesen engednélek el. Legalább egy barát menne veled...
2014. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de valakivel szívesebben.

Hova mennél,ha szabad kérdezni?(:

2014. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen koltoztem kulfoldre. Egyedul, sem kinti ismeros, se társ. Elotte a "legveszélyesebb" dolog amit tettem, hogy magamban felmentem Pestre egy kiállításra. Nah szerinted? Szuleim nem akartak engedni, de nem az volt, hogy megtiltják, csak próbáltak volna meggyozni.

Szerintem régen rossz, ha 20 évesen az elenged-nem enged kategória van.

2014. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen mentem egyedül nyaralni külföldre 1 hónapra. Nagyon jó élmény volt, imádtam, sok barátom is lett ott annak ellenére hogy még a nyelvet is alig beszéltem. Szóval ha lesz egy lányom és ilyesmit akar majd támogatom az ötletet, semmiképp nem tiltom meg. :) Habár egy 20 évesnek már nem kell engedély.
2014. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én el de azért szeretném tudni melyik államba megy ha ez nem titok:D
2018. jún. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!