Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek 4 honapos bab&agr...

Elengednétek 4 honapos babàt egyedül a baràtnöddel?

Figyelt kérdés

A bar£tnöm(nem szoros baràtnö,2 havonta egyszer talàlkozunk)ma volt nàlam,és a babàmmal jàtszott,mig én takaritottam(nem kértem rà)

aztàn azt mondta hogy ö elmegy sétàlni a gyerekkel,mig én takaritok.

Én visszautasitottam,mert vàrosban élünk,màsrészt a gyerek sehol nem volt nélkülem,és neki még nincs babàja(30 éves)valahogy nem biztam benne.

Ti hogyan reagàltatok volna a helyemben?


2009. júl. 7. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Ha nincs gyereke, tapasztalata, nem tud reagálni a baba jelzéseire, ő jobban megijedne, ha a gyerek elkezd sírni. Rutin híján lehet, hogy még kivenni, megitatni se tudná helyesen. Te meg egész idő alatt azon cidriznél, hogy jól van-e a gyereked.
2009. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engedném. Ha nagyon jó szoros barátnő, akivel gyakran találkozik a babád, az más, de ha távoli, akkor semmiképpen sem.

Szerintem jól tetted.

2009. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, én talán még egy nagyon szoros barátnőnek sem adnám oda... még túl pici ahhoz, hogy az anyja nélkül legyen (jó, apa meg nagyszülők is idetartoznak részben), és ha tényleg nem menne gördülékenyen a dolog, nem tudna vele mit kezdeni a gyakorlatlan barátnőd... a kicsi ilyenkor még úgyis csak az anyukájával tud kommunikálni.
2009. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha a legjobb barátnőm lenne, elengedném

örülnék a segítségenk

2009. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak olyannal engedem el a gyereket, akit gyakran lát, akit nem ismer annál lehet, hogy sírna meg ilyenek.
2009. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszotokat!
2009. júl. 7. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én biztos nem engedném el még a legjobb barátnőmmel sem a 3 hónapos babám. Még a nagyszülők sem vihetnék el!

2009. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!