Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol lehet kérni tisztasággyűrű...

Hol lehet kérni tisztasággyűrűt? Mi a szokás ilyenkor?

Figyelt kérdés
13 éves lányomnak szeretnék tisztasággyűrűt,de nem tudom,hogy ezt kérni kell valahol,vagy csak simán venni.És hogy milyen szokások tartoznak hozzá(utána van-e valamilyen családi összejövetel,vagy valami...)
2009. dec. 30. 11:30
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
0%
szerintem a lányod jobban járna, ha ellátnád inkább egy életre elég óvszerkészlettel... MÁR BOCS. -.-"
2011. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
55%

előző, hát te...ha tudnád miről szól ez a dolog akkor nem mondanál ilyet...de valóban, ezt önként kell megfogadni, mert a gyűrű nem akadályozza meg, legfeljebb emlékeztet a fogadalomra, de ha a lány akarja, azt megakadályozni nem tudja, sajnos sokan csak divatozásnak fogják fel...én anno a feleségemnek (akkor még csak barátnőm) adtam, mondhatni ezzel leptem meg, és tetszett neki, tartottuk is magunkat a fogadalmunkhoz két és fél éven át, majd összeházasodtunk, 5 éve élünk boldog házasságban, soha nem kellett félnünk a terhességtől, nem mondom hogy nem voltak helyzetek amikor szerettük volna, mert rengeteg volt, de fogadalmat tettünk egymásnak!

Hogy vannak e előnyei?

Véleményem szerint igen, így hogy a testiség kikerült a képből, igazán úgy ismerhettük meg egymást, ahogyan csak nagyon kevesek, az igazán fontos dolgok kerültek előtérbe, és nem csak a folytonos kielégülés...nem volt szükséges "gyakorolni" a szexet, a nászéjszakánkon, két és fél év várakozás után feküdtünk le először egymással, és már akkor is tökéletes volt, hiszen addigra minden téren egymásra voltunk hangolva.

Hogy ugyan ez lett volna a gyűrű és a fogadalom nélkül is? Nem hinném, ha egymás kielégítésére, testére figyelünk folyton, rengeteg hasznos dolgot kihagytunk volna egymással kapcsolatban, sokan nem hiszik el, hogy hogyan lehet egyé válni szex nélkül, és sokan nem is hiszik el, ez azon keveseknek adatik csak meg, akik tudnak várni, de a mai világban, már a 14 éves is lefekszik az első jöttmenttel, aztán jönnek a nemi betegségek, jön az abortusz vagy jön a gyereknek az árvaház, kivesztek már a régi értékek...De kevesen maradtunk még, akik elszántan védelmezik ezen értékeket! De ezt mindenki csak akkor érti meg, ha átéli!

2011. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
a tisztaság gyűrűddel nem fogod összevarrni a p...-ját. aki szexelni akar az fog..ha van gyűrűje ha nincs. ha meg azt akarod h 18 éves korában vagy még előbb megutáljon h rá erőszakoldat ezt a dolgot,és hazudozzon is h éppen kivel hova megy akkor vegyél neki nyugodtan.. de semmire nem fogsz vele menni. ez a 21. század nem az 15.
2012. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Jajaj. Késtem egy évtizedet pedig fontos lett volna ez... 14 éves vagyok és szeretnék tisztaság gyűrűt. Nem hülyeség! Ha a lányod is szeretné és éeti a lényegét akkor ajánlom, de ráeröltetni nyilván semmiképpen se jó ötlet. Igenis vannak olyan fiatalok akik szeretnék megtartani a tisztaságukat a házasságig. Nep vagyok aszexuális és nem akarok kolostorba vonulni. Egyszerűen csak úgy gondolom, hogy megéri várni egy olyab emberre akit eleve neked szántak. Sokkal jobb mintha valaki csak a testedet szeretné és nem is azt aki igazán vagy. Szerintem ez érthető. Nem értem mért tartjátok ennyien hülyeségnek...
2021. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!