Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol lehet kérni tisztasággyűrű...

Hol lehet kérni tisztasággyűrűt? Mi a szokás ilyenkor?

Figyelt kérdés
13 éves lányomnak szeretnék tisztasággyűrűt,de nem tudom,hogy ezt kérni kell valahol,vagy csak simán venni.És hogy milyen szokások tartoznak hozzá(utána van-e valamilyen családi összejövetel,vagy valami...)
2009. dec. 30. 11:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
53%

baromság :S

szánalmas

2010. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
69%
az,hogy van az ujján egy gyűrű,az nem jelenti azt hogy nem is fogja csinálni,miért nem adsz rá ennyi erővel erényövet?
2010. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
38%
azszééépp xD
2010. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
84%
Szerintem ékszerésnél csináltathatsz, belegravírozzák...Ha tisztasággyűrűt akarsz, előbb sztem olvass utána. Ez csak egy újabb giccses amerikai szokás. Ha tényleg vallásos a család, és a gyerek önszántából akar szűz maradni akkor semmi nem állhat az útjába, mert a szilárd hit és elhatározás segít. Csak hát olyan pasit kell találnia aki szintén így gondolkodik (jelzem alig akad ilyen. Ha erre akarod neveli, akkor írasd egyházi gimnáziumba, ott majd erősen fognak dolgozni hogy betörjék. Én egyházi iskolába jártam és ismerek olyat aki a hite miatt nem szexel házasság előtt. Az megint egy más dolog, ha te akarod ráerőltetni. De a legjobb lenne elbeszélgetni vele jó alaposan a védekezésről. Amúgy meg nem kéne még egy esélyt adni az idióta amerikai szokások terjedésének, van belőlük éppen elég.
2010. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 dóriyyi ***** válasza:
45%
Családi összejövete...léyszi azt is csinálj hátha kiröhög mindenki. Komolyan mondom ilyen emberek, hogy lehetnek??? Amm légyszi írjál már komit, mert látom eltüntél. Mivan meggondoltad magad???
2010. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 dóriyyi ***** válasza:
30%
Őszint részvétem a lányodnak! Remélem belőle még normális felnőtt lesz és nem szökik el előled. Fordulj orvoshoz, amég nem későxD!
2010. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
54%
Felesleges ezt tenned. Inkább értesd meg vele a dolgokat. A gyűrű nem garancia - nem igazságszérum, hogy elárulja a tulaját, hogy hazudott-e.
2010. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
21%

Ékszerész..


[link]


Egy újabb hóbort, biztos olyan lesz tőle a gyerek mint ezek a kis izék. Szerintem hülyeség.

2010. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
62%

Szia

Olvastam a fórumban hogy tisztaság gyűrűt szeretnél a lányodnak ajándékozni, és azt is hogy mennyien támadnak ezért, de ne vedd magadra, ez a modern világ már ilyen szinten szexuál-centrikus, és ilyen szinten zavarodott, nem tudják mik az igazi erények, nem vagyok már gyerek, úgymond, hiszen már a 21-et töltöm, ami nem sok, de nem is kevés, de a gyűrűről, igazán jelentősége csak keresztények körében van, egyéb esetben csak divat, és kell hogy a lányod ne divatként fogja fel, és hogy ne ráerőszakold hogy ez a te döntésed, hiszen ezt neki is el kell dönteni, és tartani a szülőknek és Istennek tett fogadalmát, én személy szerint nagyon jó ötletnek tartom,

és tudom, hogy most sokan fognak olyan dolgokat hozzám-vágni, amik kb eddig is elhangzottak, de én a páromat is megajándékoztam egy ilyen gyűrűvel, és tetszett neki, megfogadtuk hogy házasságig kerüljük az efféle intim dolgokat, ha valaki hisz, és olvassa a bibliát, az meg fogja érteni hogy mi az Úr akarata, aki pedig nem, azt csak sajnálni tudom, és vessetek rám követ, hogy hogy gondolom ezt vagy nevetséges, de az én szempontom szerint pedig ez a szexcentrikus világ az ami már nagyon szánalmas, a napokban az ismerősöm, jó családból származik, 15 évesen teherbe esett, abba kell hagynia a sulit, és amiről mindig is álmodott, hogy orvos lesz, le kell róla mondani, és sokan vannak még így a világban, ők már nem nevetnek, tizenéves kisfiuk és kislányok, addig járjon a szátok amíg lehet, de ha 18 éves korotokban vagy előtte ez öletekbe szakad egy gyerek aki tőletek van, szertefoszlott minden amiről eddig álmodtatok, akkor már nem lesz oly vicces a dolog, akkor már látni fogjátok hogy egy ilyen gyűrű talán elkerülhetővé tette volna a dolgot, most nevettek, de egy ilyen gyűrű talán azt eredményezné hogy kevesebb lenne az árva, vagy a kukákban megtalált újszülöttek, az abortuszokról nem is beszélve, megannyi gyerek halálát kerülhetnénk el, én személy szerint minden szempontból jó ötletnek tartom ezt a gyűrűt, mind keresztény ként azt állítom hogy a biblia tanításainak megfelelő dolog, hiszen segít betartani a bibliai törvényeket, mind emberként azt mondom hogy rengeteg gyermeket menthetünk meg vele, és rengeteg fiatalnak lenne boldogabb jövője ha nem tizenévesen válna anyává avagy apává, hanem amikor már valóban érett rá.

Köszönöm, természetesen most jöhetnek a lehurrogó kiakadt kommentek, de én és gondolom még pár ember rajtam kívül is úgy gondolja korrekt dolgokat mondtam :)

2010. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
27%
Kedves utolsó! Aranyközépút is létezik a világon...amiről te beszélsz, az már a másik véglet. Természetesen én is ellene vagyok annak, hogy a tudatlan tinik összevissza kufircolnak és közben azzal sincsenek tisztában, hogy működik a teherbe esés. De az meg a másik véglet, hogy valaki a házasságig ne éljen szexuális életet. Az aranyközépút az, ha érett fejjel, egy komoly párkapcsolatban a pároddal együtt ismerjétek meg a szexualitást és együtt fedezzétek fel a benne rejlő dolgokat. És ha véletlenül nem működne köztetek a dolog, akkor még lehet rajta változtatni. Tudod van olyan, hogy két ember egyszerűen nem illik össze a szexben, és nincs rá semmi garancia, hogyha összeházasodsz valakivel, akkor jó lesz a szexuális életetek. És megéri egy fogadalom miatt szenvedni mindkettőtöknek egy életen át? Mert igazad van abban, hogy szexcentrikus a világ, de az is tény és való, hogy egy jó kapcsolat is el tud romlani nagyon hamar, ha kiderül, hogy a szex nem működik. Az még nem bűn, hogyha elsőre nem tudod kiválasztani az igazit, hiszen tévedni emberi dolog. És egy házasság olyan életre szóló dolog jobb esetben, ami előtt igenis meg kell ismerni a másik felet minden téren. Mit tennél pl, ha kiderülne a párodról az esküvő után, hogy valami iszonyatos perverzió folytán tud csak kielégülni? Hagynád hogy szenvedjen melletted, vagy te szenvednél és megtennéd neki amit kér, annak ellenére, hogy minden porcikád tiltakozik ellene?
2010. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!