Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek irrealis ajandek...

Szerintetek irrealis ajandek 8. -os ballagasra egy iPhone?

Figyelt kérdés
Az "5s" modellrol lenne szo.

2014. jún. 10. 20:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem okoz különösebb hiányt a családi költségvetésben az ára, akkor teljesen normális. Nem értem, miben más egy ballagás attól, ha pl. Karácsonyra kapná meg.

És hiába van olcsóért is jó telefon, mindenkinek más funkció fontos egy telefonban (és hagyjuk, hogy csak telefonálásra kell - 2014 van, nekem ha nem lenne kilencedik óta netes mobilom, akkor suliban kb. meg lennék lőve)

Gimnáziumra teljesen jó választás egy sokkal nagyobb tudással rendelkező mobiltelefon.


(és emberek, ne abból induljunk ki, hogy ha én nem engedhetem meg, hogy vegyek a gyereknek, akkor mást is le kell róla beszélni)

2014. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó,

lényegében az Iphone menőzésre jó csak,sokkal sokkal olcsóbb telefonok ezerszer több mindent tudnak mint az iphone.

Ezért felesleges kiadni rá a pénzt.

2014. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Én vennék neki egy olcsóbb kategóriás telefont (ha már az van neki, és ez lenne a következő lépcsőfok, akkor nem vennék telefont... minek? Hogy jövőre jöjjön a másik? Ha meg nem ilyen folyton telefoncserélős, akkor megelégszik egy alacsonyabb árúval is)


Az iPhone 14 évesen FELESLEGES, csak menőzésre van.

Ne legyél iDióta :)

Előbb lepném meg egy 200 ezres laptoppal mint 200 ezres telefonnal.

2014. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%
Semmi nem irreális, saját pénztárcához kell nézni. Bár szerintem jobb a maradandó ajándék ilyen alkalmakkor. Telót lehet szülinapra, karácsonyra. De ez csak az én véleményem, család, szokás kérdése
2014. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
82%

És ha többet tudnak? Most ez a divat, ahogy jó pár éve a szuper Nokia volt a divat. Ennek örülnek azok, akik nem értenek a telefonhoz, nem pedig egy másmilyenhez, amire a felnőttek azt mondják, hogy többet tud.

Egyébként a környezetemben elég sok embernek van iPhone-ja, de még senkit nem hallottam menőzni vele. Ugyanolyan telefonként kezelik, mint én Galaxy-mat, vagy más osztálytársunk a gombos telefonját.

2014. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
57%
Megvagy lőve wifis telo nelkül a suliban? Banyek ott figyelni es tanulni kell. nem netezni :D
2014. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

Drága osztályfőnököm csak és kizárólag facebookon keresztül hajlandó kommunikálni, de ott 0-24ben. Inkább mobilról nézem, hogy mit postolt ki éjjel a mai napról, minthogy minden reggel megvárjam, míg bekapcsol a számítógép és behozza a netet...

És igen, a suliban is így közli a tanórán kívüli dolgokat. Elég kellemetlen, ha lemaradunk a délutáni meccsekről, mert nem láttuk, hogy kirakta fb-ra.

Szóval igen, az iskolában figyelünk és tanulunk, nem pedig a felesleges információközléssel telik a tanóra.

2014. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként mi az, hogy wifis teló nélkül? Erre van a mobilinternet, a suliban mi nem használhatjuk a wifit.
2014. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
9%
Eléggé irreális. Érettségire kaptam egy csokor virágot és egy finom ebédet. 8. -os ballagásra pofám nem lenne ilyesmit kérni. Jóhogy nem már az ovis is laptopot kap.
2014. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
38%

ma 21:55

Csak úgy megsúgom, hogy ezt a tanárt nyugodtan fel lehetne jelenteni. Normális iskolából simán kibasszák.

2014. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!