Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek irrealis ajandek...

Szerintetek irrealis ajandek 8. -os ballagasra egy iPhone?

Figyelt kérdés
Az "5s" modellrol lenne szo.

2014. jún. 10. 20:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyen kérdések annyira, de annyira felhúznak. Két éve ezelőtt ballagtam álalánosból és az volt az ajándékom, hogy a szüleim finanszírozták a ruhám a bankettre. És kaptam egy csokor virágot.

Minek kell mégis egy 14 éves gyereknek iPhone? Abból a pénzből már inkább Androidosat, jobban megéri.

2014. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
a gazdagabb családokban ez nem irreális, hanem valós dolog... az átlag családban nem szokás, a szegényebb családok gyerekei pedig nem is álmodnak ilyenekről... a társadalom egyes rétegei között nagy a különbség... ami valakinél természetes, az másoknál megbotránkoztató... ha van pénzük ilyenekre, vegyék meg, de ha nincs, akkor felesleges költségekbe verni magát bárkinek is...
2014. jún. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
32%
8.os ballagásra nagyon is irreális bármilyen nagyobb ajándék egy családi ebéd mondjuk egy szép ékszer vagy könyv az oké,de Iphone,Notebook,Tablet és társai túlzás,egy általános iskola nem nagy cucc
2014. jún. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem lenne pofám iPhone-t kérni a szüleimtől, még akkor se ha milliomosok lennénk. 16/F
2014. jún. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Igen, irreális. Ennyi pénzért sokkal,értelmesebb dolgot is lehet venni, réadásulmegy fele ennyibe kerülő androidos telefon is jobb.
2014. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%
kinek mi tetszik, ha milliomos a család, akkor miért ne tehetné meg XD gondolom azért lett mindenki lepontozva, mert általában a szegényebb családok járnak ide, a gazdagok meg valamelyik óceánpartján napoznak, vagy valamilyen luxusszállodában pihennek... előző hozzászólásom is le lett pontozva... még most is azt mondom, ha valaki megteheti, vegyen...nem tök mindegy, hogy egy laptopot kap vagy iPhone-t?
2014. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
85%

Szerintem nem feltétlenül. Az én lányom egy igen jó teljesítményű laptopot kapott a 8.-os ballagására, bár hozzá kell tenni, hogy 8 évig kitűnő volt, és nevelőtestületi dicsérettel kezdhette meg szeptemberben a tanulást a megye egyik legjobb iskolájában.

Szóval az iPhone sem irreális, ha megérdemli.

2014. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha van rà pénz,akkor miért ne?

A vàlaszolok nagy rèsze nem teheti meg,èn most karàcsonyra kaptam iphonet ès azèrt egy 50 ezres szarral ne hasonlîtgassuk:)

az iphone sokkal biztonsàgosabb

2014. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
nem arról van szó,hogy megteheti-e az ember vagy sem,de felesleges egy 14 évesnek
2014. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
54%
Bár, tökmindegy mit írtok, a kérdező megveszi a készülélet.
2014. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!