Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőttek! Sok ez 14 évesen?

Felnőttek! Sok ez 14 évesen?

Figyelt kérdés

Ez a smink sok: Száj kihúzása szájceruzával vagy rúzs , és szemceruza , szempillaspirál :)

Sok?


2014. jún. 16. 15:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
20%
Dehogyis. Én ennél sokkal többet rakok: alapozó, szemcerka, szemhéjfesték, rúzs, szájfény spirál, néha tus és púder. Felesleges beszólni, ha ki akarja magát festeni had fesse. Gondolom le fogtok pontozni, de én csak a véleményem írtam le. Azt pedig eléggé beszűkült gondolkodásmódnak tartom h valaki k**rva lesz a sminktől. És akkor mi van azokkal az útszélén álló lányokkal akik Gyöngyös-Eger között melegítőben árulják magukat?:D btch please
2014. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
65%
Csak gratulálni tudok, utolsó. Ennyit felnőtt nőként nem kenek magamra. Nem szükséges, szép vagyok úgy, ahogy születtem. Sajnálom, hogy neked maszkmesternek kell lenned, hogy jól érezd magad a bőrödben!
2014. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt juttatjátok eszembe... és szomorú.


[link]

2014. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
19%
Gondoltam h be fognak rá szólni:)))nem kell, úgyse változtat semmit. :) erről az akkor-most általánosításról meg az a véleményem, hogy aki egy generációval idősebb, az a nála fiatalabbakat mindig is sokkal "romlottabbnak" látta :dd szüleim,nagyszüleim is mondták, szóval látod nem csak én pattogok:)
2014. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

én még a mai napig is csak szájfényt használok (avonos termékek nekem beváltak)Nekem pl nem is tetszett a szájceruza használata. De ha nem élénk, akkor nem durva.

21/N

2014. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
37%

No, attól függ:


ha én sötét rúzst/szájfényt használok (industrial fashion - előfordulnak extrémebb sminkek is, akkor kell kontúr, méghozzá azért, hogy normálisan ki tudjam festeni a számat anélkül,hogy elkenődjön. Ilyen szempontból szükséges is a kontúr, de amúgy csak akkor jó szerintem, ha nem látszódik.


Ilyen esetben nem sok.

2014. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
38%

Hát. Én is ennyi idős vagyok. Nem minden nap sminkelem magamat rendesen,általában csak alapozó/korrektor és rúzs van rajtam. De úgy heti 3-4 alkalommal ha van elég időm megcsinálom rendesen és akkor

-alapozó

-szemceruza

-tus

-szempillaspirál

-rúzs

-szájkontúr

Én saját magamon nem tartom soknak,mert nem túlzom el így nem lesz agyonsminkelt hatása.

2014. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
30%
Mi olyan van egy 14 éves lány bőrén, amin javít az alapozó és korrektor? Most komolyan... kinek? Minek? Miért csináljátok? Őszintén nem értem, mi szükség van rá. Soha az életben nem lesz többé olyan a bőrötök üdesége, mint most. Erre letakarjátok.
2014. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző,

-pattanások

-miteszerek

2014. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
41%
Ezeket kozmetikussal kell helyretenni, tisztítani és nem letakarni, elnyomni vagy ha nem költesz megfelelő termékre, akkor lefülleszted és csak még rosszabb, főleg ilyen 40 fokban. Felesleges magad alatt vágni a fát. A sok kence helyett minőségi kezelés kell egy jó kozmetikában rendszeresen.
2014. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!