Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőttek! Sok ez 14 évesen?

Felnőttek! Sok ez 14 évesen?

Figyelt kérdés

Ez a smink sok: Száj kihúzása szájceruzával vagy rúzs , és szemceruza , szempillaspirál :)

Sok?


2014. jún. 16. 15:42
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
14 évesen minek sminkelni?Csak erre vagyok kíváncsi.Szempilla spirál még elmegy. De szájceruza meg rúzs?Vagy még ott van a szemceruza.14 évesen még smink nélkül is szép vagy.;)
2014. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, felnőtt nem vagyok, csak veled egykorú. Nos, vannak osztálytársaim, akik sminkelik magukat, és ettől azt hiszik, szépek, pedig nem. 14 éveseken a "legprofibb" smink is úgy néz ki, mintha anyu szekrényéből sminkelték volna magukat, hogy nagylánynak tűnjenek. :D Nevetséges, és ráérsz később is tönkretenni az arcbőrödet.
2014. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
49%

ugyan nem vagyok felnőtt, de ha szeretsz sminkelni, akkor miért is ne? Én 16 vagyok, a szájkontúrceruza kivételével én is használom ezeket. Megjegyzem, ízlésesen. És nem azért, mert bárkinek is tetszeni szeretnék (mondjuk szeretnék, de nem ezért sminkelek), hanem azért, mert egyszerűen élvezem. Szeretem a sminkelés folyamatát is, meg látni a kész végeredményt is. Sokszor én is úgy vagyok vele egy-egy élénkebb színű rúzsnál, hogy na ez nem biztos, hogy tetszeni fog az utca népének... De megpróbálok úgy gondolkodni, hogy ne érdekeljen. Ha nem tetszik nekik, ne nézzenek rám! A másik, meg amikor azt mondják, hogy a fiúknak jobban tetszenek a természetes lányok... oké, de ki mondta, hogy én a fiúKnak szeretnék tetszeni? Nem, magamnak. Maximum fiúnak, de nem fiúknak...

Szóval, ha szereted, akkor nyugodtan sminkelj, csak mindig mosd le este, illetve közben ápold is a bőrödet, így nem lesz semmi baja. :)

2014. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
71%
Sminkeld csak magad nyugodtan, ahogy szeretnéd, nincs ebben semmi rossz. :)
2014. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
79%

Kedves hozzászólók, akik szerint a sminktől lesz csúnya a bőr!

Mivel alapozót nem használ a kérdező, miért lenne csúnya a bőre? A folyékony alapozó nem hagyja levegőhöz jutni a bőrt, és eltömíti a pórusokat. true. de a lány felsorolásában szó sincs ilyenről.


Egyébként én 13 éves koromban kezdtem vékony tusvonalt húzni a szemhéjamra, és kifesteni a szempilláim. Volt olyan, hogy a matektanárnőm és a doktornőm dícsérte meg, milyen jól áll. Ízlésesség kérdése minden. Egy kamaszlánynak amúgy is nagyon szar általában az önbizalma, nekem ezen sokat segített az az amúgy kevéske smink. Jobban éreztem benne magam, és az meg sokat számít, hogy érzed magad a bőrödben.


A szájceruza egyébként szerintem is sok, bár nem írtad milyen színt használsz, de szerintem azt tényleg hanyagold. Vegyél helyette egy jó minőségű szájfényt, vagy egy erősebb színű labello-t. :) A szemceruzára meg ügyelj ilyenkor nyáron, ha az alsó vízvonalad húzod ki. A nagy melegben hamar elkezd lefolyni, az meg valóban nem nyújt igényes látványt.


18/L

2014. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!