Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megéri egyedül táborba menni?

Megéri egyedül táborba menni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
14 évesen egyszer voltam egyedül egy táborban. Felszínes ismeretségeket kötöttem és halálra untam magam. Felesleges volt menni. De én zárkózottabb típus vagyok. Ha könnyen barátkozol, akkor persze jó is lehet.
2014. jún. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már egyedül táborban, de utáltam. Én se vagyok túl barátkozós, ráadásul a többiek mind ismerték egymást. Nem mennék mégegyszer egyedül.
2014. jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 English ***** válasza:
Én egyedül voltam 16 évesen, én is zárkózott vagyok, de nagyon hamar megismerkedtem. Ha bentlakásosba mész, a szobatársaiddal fogsz nagyon könnyen összebarátkozni, esetleg akivel egymás mellett ülsz ebédnél, vagy csak valaki megszólít téged.
2014. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

14 évesen mentem először egyedül táborba. Az volt életem legjobb tábora! :) Első vagy második nap megismerkedtem egy csomó emberrel, akikkel azóta is tartom a kapcsolatot. Mondjuk én elég barátkozós vagyok. :)


17L

2014. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam. Nekem nagyon tetszett és sok mindenkivel megismerkedtem, de hosszú, tartós barátságot senkivel sem kötöttem.
2014. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zsani, te vagy az? :D
2014. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Én tavaly egyedül voltam kétszer is és nagyon jól éreztem magam, sok emberrel jóba lettem, pedig nem vagyok az a nagyon nyitott típus.
2014. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is egyedül fogok menni táborba, kettőbe is, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. :)
2014. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yeremiás válasza:

Ha van valami témája a tábornak , pl nyelvtanulás vagy kutatás, stb akkor mindenképp megismerkedsz a többiekkel.

szerintem jó buli :)

2014. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!