Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan kamasz rajtam...

Van itt olyan kamasz rajtam kívül, aki várja a nyáriszünet végét, mert csak unatkozik és szenved minden nap?

Figyelt kérdés
Nálam ez így van, iskola se mindig kellemes, de még mindig jobb, mint ez.
2014. jún. 24. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor SENKINEK nem jut eszébe hasznos/kevésbé hasznos/tök fölösleges, de időtöltő dolgokat csinálni?


Hasznos:

Tanulj meg mondjuk főzni. Vagy húzz el futni, csinálj fekvőket, felüléseket és gyúrd ki magad(lányként se árt egy kis izom...mondja ezt a puding.)

Olvass. Nem, nem kifogás, hogy nincs könyv, ami érdekelne. Biztosan van. Bármi.

Ha kertes házban laktok, és a garázs olyan, mint a háborús övezet, kategorizálj. Na, az eltart majd pár napig.


Kevésbé hasznos mondjuk a barátaiddal menni valahova, vagy random sétálgatni. Ja, az szubjektív, hogy hasznos-e vagy nem annyira, de túrázhatsz is.


Tök fölösleges végigvinni a GTA-t, és napi 16 órát kockulni, viszont kétségkívül időtöltő.


14/L (Most lehet jönni azzal, hogy "de hát én 17 éves vagyok, fenét ugrál itt nekem a 14 éves") :D

2014. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hopszi, tényleg. Én a 15 évből indultam ki, nem tudom, miért. A végére 17 lett. Szóval akár dolgozhatsz is, zsebpénz.
2014. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ne sajnáld magad a nyári szünet alatt, a dolgozó felnőttek minden pénzt odaadnának a semmittevésér.

Biztosan van legalább 1-2 barátod, ha nem is közeliek osztálytársaid tuti vannak, őket eltudod hivni valahova, vagy unokatestvérek. Ha pedig vannak barátaid akkor már semmi sem unalmas, bármikor tudsz bármilyen programot csinálni velük. Ha ez nem adott, mert távol élnek a barátok, akkor eltudod őket hivni őkt magadhoz pár napra. De egyedül is el lehet lenni, olvass könyveket, menj el strandra, vagy tópartra, egyedül se gáz kimenni, napozol, úszol egyet, eljárhatsz futni, bicajozni, görkorcsolyázni, jó kis alakformálók ezek. de sportolhatsz otthon is, vagy akár csatlakozhatsz valamilyen sportklubbhoz, vagy ha az soknak tünik akkor csak egy strandröpihez. Takaritsd ki a szobád, rakd át a ruháid, selejtezd ki a sulis cuccaid, készülj a következő évre. Légy kreativ, az interneten sok csináld magad dolgot találsz ami jó dekoréció, vagy ajándék lehet. Tanulj meg főzni, kisérletezz sütéssel ha édesszájú vagy, próbálj ki turmixokat. Látogasd meg a nagyszüleidet, rokonaidat, keresztszüleidet. Segits sokat otthon a szüleidnek, biztos akad otthon mindig tennivaló. Vállalj diákmunkát.

2014. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De nincs egy se
2014. jún. 25. 08:57
 15/16 anonim válasza:
100%
Csinálj valamit kedves kérdező , menj kirándulni magad utazgass vagy bármi. Én már alig várom a nyáriszünetet , nekünk decembertől február végéig tart, most kell tanulnom erősen. Ahol én élek fordítva vannak az évszakok :)
2014. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Legjobb barátom külföldön, másik legjobb barátom nem hív sehová (nekem meg jelenleg nincs energiám...), így unatkozok. Szóval rengeteget olvasok, gépezek (hajaj, pedig nem kéne eltunyulni)... de 5-10 kilót fogyni szeretnék, így megpróbálok többet mozogni, meg ilyesmi, aztán elmegyek majd a barátaimmal ide-oda, de jelenleg kell a kockulás, a délig alvás. Ezt a tanévet ki kell pihenni. Várom a szeptembert, mert végre hülyülések, suli feeling, viszont a sok tanulás, felvételi, felhajtás a ballagás, tablóképek és miegymás között nagyon nem kell... azért egy valami nagyon rossz lesz szeptember elején. Hogy egy év múlva nem itt kezdem a tanévet, hanem a gimiben.:(

Hűűűű, jól elkanyarodtam a témától. Lényeg, a lényeg: egy ideig még oké a punnyadás, de aztán már kezdek valamit magammal. Lassan ideje lesz.

2014. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!