Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akik azt mondják normális ha...

Akik azt mondják normális ha egy 14-16 éves gyerek szexel, azok olvassák itt a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Csak az elmúlt három napban volt vagy 5 olyan kérdés mit ezek a gyerekek írtak ki, hogy ennyitől, meg annyitól lehetnek-e terhesek.
2014. júl. 9. 07:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez egyénfüggő, mindenki maga tudja, mikor, hol, hogyan. Az a nem normális, ha csak szexel, és nem érez iránta semmit, valamint felelőtlen. És akárhány éves lehet az illető, mindegy.


Azért is felesleges ezzel foglalkozni, mert koronként változik a normális fogalma; a 19. században a frigideket tartották normálisnak, előtte kasztráltak azért férfiakat, hogy magas maradjon a hangjuk, Hellászban meg a férfiak szeretőket tartottak, akik többnyire tizenéves fiúk voltak.


Most meg azon vitatkozunk, hogy 14 évesen még abnormális, de két évvel később már nem; hülyeség, az ember is változik.

2014. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális szerintem. 17-re talán azt mondom, ha agyilag érett akkor már elfogadható, ha szexuális életet kezd.


Én 19 évesen vesztettem el amúgy. Most 28 vagyok. Tehát még azért annyira őskövület sem vagyok. Mégis megdöbbent, hogy a most 17 éves sógornőmnek már annyi pasija volt, hogy meg sem tudja számolni, és minimum 3-ról tudok, akivel le is feküdt. Az egyikkel 16 évesen pár hónapot együtt is élt, az anyja engedélyével... Borzasztó....És a nő még csodálkozott amikor anno kiderült hogy 14 évesen szexelt először. És azon volt kiakadva, hogy nem jelentette be hogy szexelni készül. Nem ám azon, hogy egyáltalán megfordul a fejében ez ilyen korban, hogy széttegye a lábát valakinek.

2014. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

szerintem mindenki maga dönti el, nem tartozik senki másra.

a 14-15évesek kapcsolata nem komoly ? komolyabb mint a felnőtteké. ez még őszinte szerelem nem úgy mint a felnőttek , hogy szarrá csalják egymást meg nem beszélnek meg semmit.

2014. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
jaj utolsó dehogy komoly,gondolom te is csak egy 14-15 éves gyerek vagy, a felnőtt,érett szerelem igazán komoly és mély érzelemmel teli,valószínűleg sosem tapasztaltad még,még egy diákkori szerelem az egy fellángolás,vonzalom,de mivel mindkét fél fejlődésben van,érik még,serdül ezért nem is képes úgy érezni ahogy egy felnőtt,érett ember, az őszinteség meg nem attól függ,ki hány éves, a 14-15 éves gyerekek kapcsolatába pedig nem fér bele a szexualitás és az együtt alvás
2014. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19 vagyok, a felnőtt szerelem az nagyon ritka és pont a 14-15éves ahogy te nevezted "diákszerelemből" lesz. amire te gondolsz azt értelmetlen együttlétnek és vergődésnek nevezik
2014. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem ritka a felnőtt kori szerelem,és a diákszerelem az teljesen más,egy idő után a diákszerelem vagy átalakul felnőtt szerelemmé,ha valóban egymásra találtak,vagy elmúlik, a vonzalom és a fellángolás nem egyenlő ahogy te fogalmazol vergődéssel.
2014. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

13-nak üzenem:

Még hogy igaz szerelem? Meg őszinte? Nincs megcsalás? Te hol élsz? Nem egy ismerősöm jött össze nála jóval fiatalabbal, és mindig a KISlány lépett félre... Volt köztük 15, 16 éves is

Szóval ennyit a nagy tini szerelmekről, meg te vagy a nagy Ő felfogásról...

Persze vannak kivételek, tény, hogy diákszerelemből végül együtt öregszenek meg de lássuk be ennek elég kicsi az aránya. És ilyen korban igenis még korai

2014. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De bírom, amikor a sok magát baromi érettnek képzelő, húszas évei elején járó "felnőtt" meg akarja mondani, hogy mások mit érezhetnek és mit nem... A kamaszok közti "párkapcsolatok" (mert a legtöbbjük valóban nem érdemli meg, hogy ezzel a titulussal illessem) nem azért alapszanak felszínes fellángolásokon, mert 18 alatt mindenki alkalmatlan egy mély kötelék kialakítására(...), hanem mert a fiatalokban tombolnak a hormonok, mindenáron szerelmesek akarnak lenni, és mivel az ellenkező nemmel való ismerkedés még új nekik, nem igazán tudnak különbséget tenni szerelem és szimpátia között. Mondhatnám úgy is, hogy beérik a kevéssel, mert viszonyítási alap híján nem tudják, milyen a sok. De ettől még simán fennáll az esélye, hogy olyat találnak maguknak, aki mellett meg tudnak/tudnának öregedni, főleg ha már megtapasztalták, milyen az, amikor a tényleges vonzalom és szeretet hiányzik. Csak értelemszerűen ritka az ennyire szerencsés eset.
2014. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!