Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőttek! Ez tényleg olyan...

Felnőttek! Ez tényleg olyan korai lenne? 14/L

Figyelt kérdés
Most megyek 8.dik osztályba. És szeretném valamilyen formára szedni a szemöldököm.Anya nem engedi azt mondja hogy ez még korai még hogy felnőtt koromra úgyis kopok meg hogyha korán kezdem szedni akkor hamarabb lesz kevés a szemöldököm.Ez igaz? De a sminket azt engedi nekem.Ti hány évesen kezdetek szedni?

2014. júl. 28. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem szedtem, nincs túl sok és jó a formája, nem piszkálom.

De ha a lányom szedni szeretné, én nem szólnék bele (ahogy abba se, hogy szőrteleníti-e a lábát, hónalját... stb.)

30/N

2014. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen szedtük ki a barátnőmmel egymásnak. Nem kértem engedélyt otthon, ez azért nem olyan nagy dolog. Anya büszke volt, hogy csinos lettem.:)


27N

2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félt hogy nem szépre..túl vékonyra szeded,ami egy idő után lehet h tényleg nem nő vissza. Köztes megoldást engednék viszont,a nagyon benőtt szálakat középről ill.a széléről-alulról.
2014. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy megengedném.

Mondjuk azt nem, hogy te nekiess, mert abból valószínű nem a legjobb megoldás, viszont elvinnélek kozmetikushoz.

Kb 500-1000 forint közt szokott lenni a sima szedés. A gyanta picit drágább, de arra nem is mindenkinek van szüksége, csak akinek nagyon erős.


Nem akarlak hazugságra buzdítani, de ha zavar, menj el zsebpénzből kiszedetni. Visszaragasztani úgy sem tudja, és lehet, hogy akkor már tetszeni fog neki :)

Amúgy nem lesz hamarabb kevés szemöldököd, viszont kozmetikustól tudom, hogy ha olyan szálat húzol ki, amit nemkéne, nemcsak elrondítod, de lehet, hogy sosem nő vissza, és hézagos lesz örökre. Szóval ne magadnak csináld!

2014. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha nem azt a tűvékony szemöldököt szeretnéd, hanem csak tényleg annyi, hogy alul és felül egy picit a fölösleget, akkor abba semmi kivetni valót nem találok.

Nem tudom mennyire dús a szemöldököd, szóval hogy mennyire zavar téged így. De egy kicsit ívesebbre, tényleg csak pár szál fölösleget azért megengedhetne. Amúgy én ilyenkor nem szedtem még, már felnőtt voltam mikor elkezdtem, de nekem amúgy is kevés a felesleges szőrike a szemöldökömnél.

Esetleg ha anyukáddal szednéd ki? Akkor látná hogy éppen hol tartotok és szólhat ha már túlmegy a határon a dolog.

2014. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Természetesen megengedném.Mond meg hogy egy kozmetikushoz elmész és kiszedeted.Kb 500-700 ft-ból megvan,és szakember csinálja.Most amúgy sem divat a vékony szemöldök.
2014. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
megengedném. De felajálanám hogy elviszem kozmetikushoz mer iszonyat ronda tud lenni egy elrontott szemöldök
2014. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen kezdtem szedni.

Először kozmetikushoz menten, egy pár alkalommal ő csinálta meg, azóta magamnak igazítom. Ha egyszer megcsinálják szépre onnantól kezdve már könnyű ügyelni rá.


Megkérhetnéd arra, hogy segítsen vagy hogy mehess kozmetikushoz.

2014. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is ennyi voltam, amikor szedni kezdtem. Először a kozmetikusom gyantázta le párszor, majd magamnak kiszedtem a visszanövő szálakat. Aztán már teljesen magamnak csináltam, megváltoztattama formáját is egy picit, ívesebb lett meg minden. Szerintem amelyik szálat nem szeded ki, az nem fog kikopni. Amit kiszedtél lehet gyengébben vagy egyáltalán nem nő vissza, szóval ne szedd túl vékonyra.
2014. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Engem 13 évesen anyum vitt el a kozmetikushoz, aki normálisan megcsinálta.
2014. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!