Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőttek! Ez tényleg olyan...

Felnőttek! Ez tényleg olyan korai lenne? 14/L

Figyelt kérdés
Most megyek 8.dik osztályba. És szeretném valamilyen formára szedni a szemöldököm.Anya nem engedi azt mondja hogy ez még korai még hogy felnőtt koromra úgyis kopok meg hogyha korán kezdem szedni akkor hamarabb lesz kevés a szemöldököm.Ez igaz? De a sminket azt engedi nekem.Ti hány évesen kezdetek szedni?

2014. júl. 28. 11:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ő, hát én tavaly elkértem a szemöldökcsipeszt, és kitépkedtem a fölösleget. Ezt csináltam hetekig úgy, hogy heti 1x, aztán heti 2x, aztán kétnaponta, aztán hagytam a fenébe megnőni, és már csak a nagyon kívülálló szálakat tépem ki. Egyszer sikerült kissé vékonyat formálnom, de visszanőtt 1-2 hét alatt.


14/L

2014. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Magamnak kiszedtem már lassan a szemhéjamra ránőtt volna na jó nem de nagyon kozel volt kiciat megtisztítom körülötte es kesz sokkal jobb az oszt társamnak olyan vastag...
2014. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Fura, hogy sminket enged, de szemoldokformazast nem. En pont forditva tennem. Sminkelni felesleges, a fiuk sem szeretik, a szep formaju szemoldok viszont rendben van.
2014. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Anyukád az öregkori kopással csak ijesztgetni akar, nem lesz semmi baja a szemöldöködnek a formára szedéstől. Talán ő az a típus volt, aki cérnavékonyra szedte a 80-as években? :D Úgy még meg is érteném.
2014. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Soha nem szedte vékonyra :)
2014. aug. 5. 11:09
 16/19 anonim ***** válasza:
én nem vagyok szülő, de ez szerintem a szemöldöködtől is függ! ha kicsit vastag és akadnak kiálló szálak szerintem igazán megengedhetné. Az enyém ilyen, anyum meg is engedte hogy a felesleges szálakat kitépjem csipesszel, a formára szedést is engedné de azt nem akarom, így is jó :)
2014. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
5. osztály, van egy kozmetikus ismerősöm, és, már bocs, de ne hallgass anyukádra, mert égbekiáltó h*lyeségeket beszélhet, ebből kiindulva.
2016. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen szedtem ki először, mert kb majdnem egy bokor volt a szemeim felett. Egyáltalán nem korai, és szerintem anyukádnak semmi köze nincs ahhoz, hogy neked hogy tetszik, és szerintem nem nagyon kellene beleszólni abba, hogy mit csinálj vele. Viszont ha úgy döntesz, hogy ki szeretnéd szedni, először egy kozmetikussal csináltasd meg, és tanulj az én hibámból. Otthon szedtem ki magamnak, és eléggé... maradjunk annyiban, hogy csúnya lett az első pár alkalommal...


De persze ez csak az én véleményem.

17/L

2016. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Milyen régi kérdés! na nem baj hátha valakinek tudok segíteni. nekem a nővérem kozmetikus 14 éves koromban kiszedte nekem (azokat amik pl. a szemhéjamra nőttek vagy ott ahol konkrétan összenőtt a szemöldököm) később én kitapasztagattam hogy milyen a formája/milyen áll jól nekem és aszerint szedem. szerintem ilyen idős korban nyugodtan kiszedhetnéd, anyud biztos csak fél hogy elrontanád
2021. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!