Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem jövök ki a szüleimme...

Miért nem jövök ki a szüleimmel, legfőképp anyukámmal? (lent) 17L

Figyelt kérdés
Leginkább anyukámmal romlik rohamosan a kapcsolatos, és ez fáj mert szeretem. Olyan munkája van ami fizikailag eléggé megviseli, ezt meg is értem, hogy van amikor nem jól érzi magát, de az mindig rajtam csattan. Mindig rajtam vezeti le a feszültségét és ha megkérem hogy ne, akkor én vagyok a sz@r. Nem járok discoba se bulizni, nem cigizem, nem iszok, nem pasizok, nem sminkelem magam, nem járok qurvás ruhákban, erre nincs gondja hogy annyira kéne velem törődni. Mindig megcsinálom amire megkér és ha azon felül van valami amit látok hogy meg kellene csinálni, azt szó nélkül megteszem. Ha főzésben kéri a segítségem abban is mindig segítek. De amikor hazaér, nem mondja 1 szóval sem hogy ügyes vagyok vagy köszöni a segítséget, hanem hibákat keres és a fejemhez vágja. Pár napja elég rossz passzban vagyok, mert kikészít a "reménytelen szerelem" dolog, de nem tudom ezt vele megbeszélni mert nincs 1 bíztató, pozitív szava sem hozzám. Ha apummal beszélnék erről akkor azt mondaná, hogy ne fussak az elérhetetlen után, hanem ismerkedjek meg egy elérhető pasival, mert ő örülne ha már nemi életet is élnék (???). Azért is én vagyok a sz@r hogy nem beszélek meg vele semmit, de ha elmesélném neki a napom, az is vitába fulladna 3 perc alatt valami miatt. Van sok közös programunk mégis egyre jobban romlik a kapcsolat köztünk. Mit tudnék tenni hogy ez megváltozzon? Illetve az is érdekelne, hogy vajon miért örülnének ha már szexelnék? (Azt szokták mondani, hogy meg fog bennem változni valami de nem igazán értem.) Köszönöm előre is a használható válaszokat!
2014. aug. 1. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.
2014. aug. 1. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Hát, én összetenném a két kezem ha ilyen lányom lenne mint te :):)

Biztosan szeret ám anyud is, csak túl sok mindent kivesz belőle a meló.. Én is voltam ilyen helyzetben. Manapság hihetetlen módon kizsigerelik az embereket, és mivel te vagy "kéznél", sajnálatos módon rajtad csattan az ostor.. Apuddal jóban vannak ugye? Küld el őket sétálni vagy étterembe kicsit kikapcsolódni. Vagy csak anyudat küld el valahová hogy csinálja kicsit amit szeret csinálni, barátnőzni vagy ilyesmi. Apud mit mond erre h anyud így bánik veled, észrevette?

Én állandóan plátói szerelemben voltam valakivel, jókat képzelődtem vele a szobámban hogy majd hogy fog fölfigyelni rám meg ilyenek :) Visszagondolva szép időszak volt, és jóval kevesebb probléma volt a plátóiakkal mint egy igazi pasival ;))

Azt, hogy miért akarják h nemi életet élj, ezt nem értem.. Inkább örülniük kéne h ilyen vagy amilyen. Bennem nem változott meg semmi az első alkalom után, ezt sem értem mire gondolnak.. Lehet h csak dicsekedni akarnak valakinek h a lányuknak van pasija? Vagy minél hamarabb férjhez akarnak adni? Vagy unokát szeretnének?.. Passz. Mindenesetre van saját életed, éld úgy ahogy jónak érzed, ebbe azért ne legyen már beleszólása egy szülőnek h a majdnem nagykorú lánya kezdje már el a szexet...

2014. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Apum szerint biztos megvan rá az oka. Egyébként együtt is sokszor mennek (ketten) sétálni vagy programokra.
2014. aug. 1. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

'' Nem járok discoba se bulizni, nem cigizem, nem iszok, nem pasizok, nem sminkelem magam, nem járok qurvás ruhákban''


És boldog vagy így? Nem értem, miért lenne baj ha bulizni járnál, az írásodból az jön le, hogy bünnek tekinted az ilyesmit, vagy vmi rossz dolognak. Én is voltam ilyen helyzetben és én is olyan voltam mint Te, aztán rájöttem hogy egy jó buli egy jó társaságban hogy ki tud kapcsolni.

2014. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, elég rossz ezt így olvasni. Ha 17 vagy, mindjárt itt az érettségi. Legyél kemény, de ne várd, hogy otthon változzanak a dolgok. Egyelőre szerintem kérdezz rá, továbbtanulhatsz-e. Nem tudom, de valamiért ezt nagyon fura volt így olvasni. Ha hibákat talál, az nem baj. Én anyudat is féltem, lehet hogy depressziós, de téged is, mert nem tudom, azt várják, hogy felnőtt legyél, vagy pedig ki akarnak használni. Majd az idő eldönti.

Az, hogy nem akarsz szexelni, egyáltalán nem baj. Ne csinálj lelki gondokat magadnak abból, hogy ő siettetné. Kérdezz rá, mi az, ami szeretne, hoyg megváltozzon benned, mert te rosszul érzed magad ha iyet mond, nem tudod, hogyan értelmezd és kérdezz rá, mi az oka hogy ilyet mond.

2014. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!