Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 18...

Szülők! Elengednétek a 18 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

jövőre az Ozora fesztiválra szeretne menni egy barátjával. Én sok rosszat ( drogügyletek) hallottam arról a helyről de a lányom szerint ott nincs semmi rossz, csak béke és szeretet.

Megkérdeztem hogy miket vinne, hiszen az egy nomád fesztivál. Azt mondta csak pénzt, személyit, a telefonját ( hogy fel tudjon hívni), egy sarut, fürdőruhát, rövidnadrágot, esetleg egy pulóvert.

( megjegyzem ezt borzasztó kevésnek tartom 7 napra)

a lányom nem egy átlagos tini, imád segíteni az embereken, imádja a közelségüket. Kicsit elvontnak tartják a barátai.


2014. aug. 5. 16:16
1 2
 11/15 anonim válasza:
24%
Ti tudjátok! Ha szerintetek ez normális akkor ám legyen. De azért hallgattassék meg a másik fél is! A megerőszakolt bedrogozott lányok nem igy gondolják!
2014. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Oké, sokan jóváhagynátok, mert 18 felett nem kell engedélyt kérnie. De tanul és eltartott, vagy saját élete van? Szóval lehet, hogy már az lenne a kérdés, hogy támogatnátok-e pénzel, hogy a lányotok egy drogos fesztiválon veszélyeknek legyen kitéve?
2014. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan. Attól, hogy 18 éves, még a szülei tartják el, tehát addig ők mondják meg, mire adnak neki pénzt és mire nem.

Az megint egy másik kérdés, hogy tud-e máshonnan pénzt szerezni. De amíg otthon lakik és nincs saját keresete, szerintem van a szüleinek beleszólása az életébe.


Nem ismerem ezt a fesztivált, utánanéznék, megkérdeznék másokat, mit tudnak róla, és úgy döntenék.

2014. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ott. Nagyon-nagyon-nagyon rossz lesz a lányodnak, ha nem mehet el. Isten az a hely, én imádtam. Béke van, mindenki elvont, mindenki szeret mindenkit, olyan mint a Woodstocki fesztivál, tök spirituális az egész. A lányod jó arc lehet, ha el akar menni.
2014. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

oké én is 18 éves vagyok lány a szüleim még durvában féltenek és ez iszonyatosan nyomasztó tud lenni itt senki nem volt fiatal????

1)Ha tényleg normális és nem drogozik meg megbízható akkor tud vigyázni magára!

2)18-19 évesen nehogy már azzal jöjjön mindenki a szülő tart el kuss az ég szerelmére attól hogy fiatalok vagyunk van nekünk is saját életünk amibe senki sem szólhat bele még a szüleink sem

3) ha ennyire zavar az hogy oda akar menni találjatok kompromisszumot vagy egy másik fesztivált vagy pl. Balatonon is rengeteg szórakozóhely van

4) az a lényeg hogy biz meg benne és ezt ő is érezze

2014. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!