Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogyan fogadnátok...

Szülők, ti hogyan fogadnátok ezt a "hírt"?

Figyelt kérdés
Szóval. 16 éves srác vagyok, sokkal érettebb a koromnál, mind külsőre, mind belsőre. jól kijövök a kortársaimmal, de egy embert leszámítva (olyan mint én csak női kivitelben) inkább a huszonéves korosztállyal érzem jól magam. Céltudatos vagyok, jól tanulok, jogász szeretnék lenni. a Nyáron dolgozom, amit költök arra magamnak keresem meg a pénzt, pedig szüleim tudnának adni ha kérnék. rendszeresen sportolok, megválogatom a barátaim. ezeket az itthoniak is tudják. Így nyáron heti 4-5 alkalommal járok el este itthonról. Ugyan nincs megszabva h mikor érjek haza, de általlában már éjfél-1 között haza szoktam jönni. Szeretem a sört, meg a finom alkoholos italokat, de SOHA nem viszem túlzásba, mindig tudom hol a határ, ezt anyáék is tudják. Ezekről mind tudnak, viszont arról nem h dohányzom.....egy éve. szerintetek ha elmondom hogyan fogadnák? Ti hogyan fogadnátok?
2014. aug. 5. 17:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi, de nem az volt a kérdés h abbahagyjam e, mert eszem ágában sincs, mondhat akárki akármit. az volt a kérdés h mondjam e a szüleimnek vagy sem
2014. aug. 6. 09:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira érett vagy már te is tudsz döntéseket hozni,ahelyett,hogy itt kérdezed :))
2014. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

12-esnél a pont.


Kíváncsi vagyok hány barátnőd lesz kihullott, sárga fogakkal.. :)

2014. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ti is csak a képeket látjátok a dobozon. de akkor sem az volt a kérdés h cigizzek e vagy sem, hanem h elmondjam e nekik
2014. aug. 6. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!