Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miér kiabál velem a 11 éves...

Miér kiabál velem a 11 éves lányom? A serdülőkor?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
86%
Igen.
2010. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Attól h serdülő ez nem jelenti azt h felemelheti a hangját veled szemben. Értesd meg vele, hogy ezt nem lehet.
2010. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánosítani, nem mindegyik tinédzser "kergül" meg. Nincs valami miatt feszültség köztetek?
2010. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen,valószínűleg ez az oka,de nem szabad ráhagyni,mert akkor nagyon elszalad vele a ló.Most kell fogni,később már magától is tudni fogja,hogyan kell viselkedni,ha következetesen neveled,és rászólsz.
2010. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
67%
Egyetértek a második válaszadóval.
2010. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
elég furin hangzik, de ez tény. szóval az az igazság, hogy manapság már divat utálni a szülőket. én 15 vagyok ebben a világban élek, ennek ellenére nem értek egyet ezzel, de amúgy az én osztálytársaim is minden nap eldicsekedik, hogy vesztek össze a szüleikkel, és hogy ordibáltak velük. kitartás, ezen túl kell lenni :)
2010. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Igen sajnos a serdulokor,a hormonjai tombolnak, az ikerhugaimnak is!!!nagyon feleselosek,es osszevissza kapkodnak,enis voltam dilis,de azert mindig bocsanatot kertem anyutol,mamatol amikor elojott nalam is egy ketto befeleseles!es en ezenfelul meg szorongtam is,ami most is jellemzo 21/L
2010. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet...nem akarlak megbántani de ismerek egy lányt 12 éves és szó szerint kiabál az anyjával...de azért mert el van kényeztetve, minden meg lett neki engedve, ha valamit rosszat csinált nem szidták le meg semmi. Ha nincs elkényeztetve a lányod akkor valószínűleg a serdülőkor.
2010. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Attól,hogy serdülőkor a gyereknek tiszteletet kell mutatni a felnőtt iránt.Ülj le vele,beszélgess vele.Én és a lányom szinte mindent megbeszélünk egymással.

Sok kitartást!

2010. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

El lett kényeztetve, én húgom is ilyen, anyummal ordítozik minden nap mert ha már valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor bevágja a hisztit, ordít, csapkod.

Én a nővére vagyok, velem ezt nem meri megtenni mostmár mert tudja hogyha velem hisztizik akkor durvulok. Na nem szoktam verni, legfeljebb megrángatom, az nem fáj neki de hatásos mert megijed.

2010. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!