Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért baj, hogy kaptam egy...

Miért baj, hogy kaptam egy iPhonet? Miért foglalkozik ennyire a külsőségekkel?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm (?) látta ma, hogy egy iPhonet használok a régi telefonom helyett és megkérdezte, hogy miért. Mondtam, hogy az egyik új barátnőm adta kölcsön, amíg a 6 ki nem jön és akkor megveszem azt, de most erre a kis időre nem akartam venni egy 5S-t. Erre elhúzta a száját és annyit mondott, hogy akkor már egyentelefonom is van az új kedvenceimmel, de ezt tök gonoszan. Aztán mikor írtam rajta, kérdezte ki az, én mondtam, hogy csak a csoportba írtak, hogy mit csinálunk este. Megsértődött, mert azt hitte, egész nap együtt leszünk, de én már előtte is mondtam neki, hogy csak délután érek rá, mert estére programom van. Felkapta a vizet és megkérdezte, hogy a következő az lesz, hogy a neveinket is egymásra tetováljuk-e.


Féltékeny, mert lett 3 nagyon jó barátnőm, akikkel együtt töltöttem a nyarat, nagyon sokat szórakoztunk, életem legjobb nyara ez eddig. De a legjobb barátnőm csak megjegyzéseket tesz rájuk, meg hogy milyen elkényeztetettek, hogy érezhetem ilyenekkel jól magam, régen együtt nevettünk volna rajtuk.

Meg hogy mégis hogy öltözködök, miért járok folyton szépségszalonba, folyton csak a fogyókúrákról, a diétákról, a vásárlásokról és a bulikról, fiúkról beszélek, azt meg se kérdezem, vele mi van.


Annyira rossz, hogy így foglalkozik a külsőségekkel. Attól, mert változtam, még ugyanúgy normális vagyok.

Most is annyit írt, hogy "mi az, a hiperszuper telefonom már nem jelzi, ha ő ír?", csak azért, mert elfelejtettem visszaírni neki.


2014. aug. 7. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, hany evesek vagytok?


13-14 evesek foglalkoznak ilyen ba.omsagokkal.

2014. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

16-17.

Én nem foglalkoznék vele, ő viselkedik úgy, mint egy óvodás.

2014. aug. 7. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Irigy rád. És unatkozik is.

A kettő együtt még rosszabb - az ilyen nem a "legjobb barátnő" kategória.

17/f

2014. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is igy viselkdnek. Ő a legjobb barátnőd ELVILEG de őt hanyagolod a legjobban. Meg se érdemled dobd ki a p.icsába had szerezzen magának IGAZI barátnőt.
2014. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hanyagolom, de eddig itthon sem volt szinte. Vagy vidéken volt a rokonainál, vagy nyaralni. Néhány napot volt csak itthon, mikor én nem értem rá.

Most, hogy itthon van, hívtam hétvégén, hogy menjünk el egy buliba, aztán hajnalban pedig medencés bulit csinálunk majd öten az egyik lánynál, mert a szülei elutaztak. De közölte, hogy neki ehhez nincs kedve, inkább maradjunk otthon filmezni. De azt bármikor csinálhatjuk és régen is mindig ez volt a program. Vele csak otthon ülni lehet és netezni, filmezni. Ő nem szeret eljárkálni, társaságban lenni.

A 3 lány is mondta, hogy jöjjön el velünk a Szigetre, de ő nem akar, mert nem szereti a tömeget és az ilyen helyeket. Bármit mondtam, nem volt jó neki. Csak az, amit ő akar.

Ezzel én már nem tudok mit kezdeni.

2014. aug. 7. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Ö ilyen típus - te olyan - egyikkel sincs baj.

Én is otthonülős típus vagyok, nincs ezzel semmi baj.

Ha szívesebben mennél el ide-oda, minthogy hozzá filmezni, akkor tedd. Tedd azt amit a legjobbnak látsz, amit a legjobban szeretnél.

2014. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Tudod nekem is voltak ilyen barátnőim. Kettő is . Együtt szilvesztereztünk meg suliban is szinte mindig együtt voltunk (igazi barátnők akiknek bármit elmondhatok),de alig mentünk együtt valahova. Én mentem volna moziba vásárolni ide-oda de ők otthonülő típusok én meg nem. El mentünk mindannyian más-más gimibe a legjobb barátnőmmel mentem el (időközbe lettünk azok 7.-be 8.-ba)ő se otthonülő típus így vele jobban összeillünk.


lehet ,hogy úgy érzi hanyagolod és ő már nem elég jó neked. Beszéljétek meg őszintén.

2014. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő túlreagálja, te meg elhanyagolod, lásd be. Őt jobban meg tudom érteni, mert voltam már a helyzetében. Kicsit elszaladt vele a ló, minden apróságra ugrik már, mert fél, hogy elveszíthet. De te most konkrétan azt mondtad, hogy a legjobb barátnőd, és ha ő nem akarja veled meg az új barátaiddal csinálni azt, amit ti négyen szoktatok, hanem azt szeretné, amit ti ketten csináltok mindig, az rossz. Miért lenne rossz, amit mindigis csináltatok? Nem olyan muri mint az új barátnőiddel, de képzeld magad a helyébe: Jön pár új csaj, aki a barátnőddel lóg állandóan, majd amikor mondod nki, hogy csináljatok valamit ketten ,akkor felajánlja, hogy menj vele meg azokkal a csajokkal, akiket nem is ismersz.

És nyilván meg is változtál, ha a szemedbe mondja. Lehet nem tűnik fel neked, de biztosan így van. Gondold át, hogy ha szeretnéd a legjobb barátnőddel megmenteni a barátságotokat (szerintem nem kéne veszni hagyni) akkor fordíts rá egy kis időt és energiát, szedd össze magad, mondd az új csajoknak, hogy ma nem érsz rá, mert a barátnőddel leszel kettesben. Most kapd össze magad, és nézegesd, hogy ír-e, kérdezgesd, hogy van, mit csinál. Ha látja majd, hogy igyekszel, biztos nem fog olyan rossz szemmel tekinteni arra, hogy másokkal is lógsz, talán egyszer-kétszer veletek is tart majd.

2014. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem, az új barátaid meglehetősen tehetősek (ezt csak az iPhoneból, a rengeteg szórakozásból és a medencés buliból gondolom...). És ha jól sejtem, a barátnőd, akiről szó van, nem ilyen tehetős.

Jól gondolom?

2014. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy ő foglalkozik a külsőségekkel?!hahaha

Inkább te!

2014. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!