Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Ti már várjátok a...

Fiatalok! Ti már várjátok a szeptembert és az iskolakezdést? Miért? (2014)

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 14:57
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Én most kezdem a gimit, szóval eléggé várom. Kicsit tartok tőle, mert teljesen új lesz a közösség, de ez egyben jó is, vélhetőleg senki sem ismer senkit. Jó lenne végre egy normális osztályközösség, az előző osztályomban nagyon nem találtam a helyem. Szóval főleg az ismerkedés miatt várom a sulit.
2014. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Már nagyon, de félek is! Kezdem a gimit :)

15/L

2014. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Várom, mert egyetemre megyek. De elég furcsa lesz 17 évesen a sok 19-25 éves közt. :D
2014. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Azt várom, hogy beköltözhessek koleszba, újra találkozhassak a barátaimmal újra hülyülhessünk. Nem szoktam tanulni és az iskola nagy részét átalszom és bulinak fogom fel az iskolát. De akkor sem várom :D
2014. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Nem. Ujabb 9 honap stressz es megfelelesi kenyszer.
2014. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon-nagyon picit. A "visszavágyó" diákok többségével ellentétben én nem a barátaimért. Egyszerűen, nekem kismértékben(!) kellenek a "muszájok". Kell, hogy felkeljek ekkor, mert különben elkésem. Kell, hogy leckét írjak, mert ezzel is elvégzek egy feladatot, amit én másnak érzek, mintha kifejtenék öt kiló babot. (Előfordult már, igen.)

Kell az a pici izgalom a dolgozatok előtt, majd a sikerélmény az ötös láttán, a feszültséglevezető dührohamom a kevésbé jó láttán.


A kevésbé komplikált ok, hogy hiába vagyok fiúsabb, belül mégis csak lány vagyok, és szeretek picit kiöltözni. (Értsd: Lecserélni a kutya-macskaszőrős, sáros, mocskos, büdös, paradicsomos, stb-s pólót és gatyát farmerre, normális pólóra, fújni magamra pici parfümöt, fülbevaló oszt jóvan.)


Ja, és kell némi emberekkel való érintkezés is, mer sajna a macska nem válaszol, mikor kérdezem...



14/L

2014. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
életemben először igen. most áprilisban váltottam sulit és itt nagyon jófejek a tanárok, élvezem az órák nagy részét (még a matek sem olyan rossz) a társaság is egész jó. azért is várom, mert most nyáron szörnyen sok hülyeséget csináltam és remélem majd suli kicsit elfeledteti velem. várom, hogy végre valami rendszer legyen az életemben, mert most nagyon szétcsúsztam életvitelileg és lelkileg is. most ez lesz ez utolsó középiskolai évem, érettségizni fogok és szeretném, ha jók lennének az eredményeim és szeretném utoljára bemutatni, hogy az elmúlt évek hibája a suliban nem abból fakadt, hogy buta vagyok, hanem lusta, iskola kerülő, lógós tróger. jó lenne egy négy egész feletti átlag és egy emelt angol érettségi.
2014. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Igen. Szeretek tanulni, és olyat tanulok, ami érdekel. Szóval öröm a tanulás. Jó társaságban, jó helyen vagyok, ez is egy plusz előny.

Viszont fárasztó évnek nézek elébe, minden nap 5 óra körül kelek, és 4 óra körül érek haza. Aztán tanulni, készülni, közben nyelvvizsgára is gyúrok, edzések, itthoni teendők (háztartásbeli munkák), és hétvégén a párom. Mivel távkapcsolatban vagyunk, csak hétvégén tudjuk megoldani a találkozást, ha meg tudjuk, mert ő már dolgozik. :D


Tudom, hogy sokszor leszek hulla fáradt, de a társaság, a tanárok, a tanulás, és a párom kárpótol mindenért. :)

19/L

2014. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Is-is. Végzős leszek, ezért nem várom, de amúgy szeretek oda járni, jó a közösség, jók a tanárok, tehát várom is. :) Meg szeretem a napi rutint és nem a nyári semmmittevést, vagy rohanást ideoda, mert túl soknak hittem az időmet és mégsem az... :)


17L

2014. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

So-so. Dolgok ,amiért nem várom: most leszek 7-es, kapok 5 új tantárgyat, úgyhogy rengeteg plusz tanulás, korán kell lefeküdni (most hajnali 2 körül írok) és még korábban kelni.

Dolgok,amiért várom: hiányzik az osztályom. Nem konkrétan egyes emberek, hanem az egész osztályközösség. Új osztálytermet és szekrényeket kapunk, amire kíváncsi leszek. Végre elkezdhetek rendesen sportolni, edzésekre járni. (Bár titokban bevallom, hogy a tanulás is hiányzik kicsit, bár ezt Szeptember 2-án úgyis vissza fogom vonni:D)

2014. aug. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!