Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Ti már várjátok a...

Fiatalok! Ti már várjátok a szeptembert és az iskolakezdést? Miért? (2014)

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 14:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Csoki, ropi, cola*
2014. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
En is varom de nem is varom de csak azert mert :1. nyolcadikos leszek , varom a bulit :) 2.Talalkozok ujra a barataimmal (remelem nem hagytak el magassagban :)) ... de nem is varom annyira mert :1.Jon a nehez vizsga :( 2.Jon a bucsuzas ideje s tavaly amikor bucsuztak a volt nyolcadikosok en is konnybe borultam nem hinnem hogy ki fogom birni konny nelkul a bucsuzast (amugy lany vagyok) :(
2014. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Összességében nemet mondanék, max annyiban igen, hogy kell a rendszer az életembe, de amúgy semmi jót nem látok abban a kócerájban, főleg így, hogy most jöttem haza a Szigetről... Back to Reality....
2014. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

1.Nagyon régen láttam már az osztálytársaim debil fejét.

2.Unatkozok már itthon.

3.Utolsó évem.

4.A suli nem rossz dolog.Tudást szerzel MAGADNAK.

5.Legalábbizgisek lesznek a napjaim.

6.Kiidegelhetem végreee a tesi tanárom.



(ezt kérdezzétek meg úgy 4 hónap múlva ;) )

2014. aug. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem várom... okok miért nem várom:


1. Most az a szokásos kerékvágás kezdődik majd ujra... felkelés, készülés tanulás, tanulás...


2. dolgozatok, feleletek, vizsgák sora, amik engem kikészítenek idegileg... sajna nagyon stresses vagyok... :(


3. Magasabb óraszám, később fogok hazaérni...


4. Ha valamilyen feleletem vagy dogám rosz lett akkor napokig gyötrődöm miatta...


5. olyan dolgokat is muszály vagyok megtanulni amik nem érdekelnek vagy egyszerüen nincs értelmük


6. nehéz a táska


7. ott van a mindennapos tesi, és még nekem plusz a gyógytesi... ami szinte csak futásból áll...

2014. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!