Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Ti már várjátok a...

Fiatalok! Ti már várjátok a szeptembert és az iskolakezdést? Miért? (2014)

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 14:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Várom, mert most leszek végzős és szeretnék minél hamarabb túl lenni az érettségin. xP
2014. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nem várom... nem értem a sok embert aki azért várjam mert hiányoznak a barátai meg a társaság... nyár van bármikor elmehettek együtt balatonra vagy beülni valahova hisz nincs semmi dolgotok.
2014. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:

Én nagyon várom!!!!!!!!!

Ez lesz az utolsó évem az általános suliban, és már nagyon várom azt a sok felhajtást a ballagás körül. Biztos nehéz lesz, és iszonyat sokat kell majd tanulni , de ezektől függetlenül én már szeretnék végzős lenni.

:))))))) :))))))))))

2014. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Igen:) ott az összes barátom, akikkel nyáron alig találkoztunk mert mindenki nyaral, rokonoknál van, táborozik, dolgozik, fesztiválozik stb. Nyugodtan hülyének nézhettek, de még tanulni is szeretek, jó tanáraim vannak, és a tárgyak többsége érdekel is. A szakköröket is várom, mert a sulis szakkörök (nyilván) nyáron szünetelnek, de hiányzik az ottani közösség. Az egész hangulata nagyon hiányzik, szerencsés vagyok mert nagyon jó helyre járok, az iskolaközösség, a diákok, tanárok, az alaphangulat, minden fantasztikus. Oké, tudom hogy ez nem normális, de akkor is:) 16/L
2014. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Várom, de nagyon félek. Amikor csak a szeptemberre gondolok görcsbe rándul a gyomrom :') Most leszek 8.-os, sokat kell tanulnom (ezelőtti években semmit sem tanultam, de most már muszáj lesz). Jön a továbbtanulás, de még kérdéses, hogy elköltözünk-e vagy sem, így még az se biztos hogy melyik középsuliba megyek.

Várom, mert az osztály másik részével lettem nagyon jóban, plusz jó pár srácosztálytárs is hiányzik :D Emellett idejár a szerelmem, 2 hónapja nem láttam és nagyon hiányzik, remélem hogy ebben az évben kialakul köztünk valami, elég érdekesen váltunk el júniusban...

Amiatt nem várom, mert zűrösebb lesz az egész év, az utolsó, ráadásul jönnek az újak, ez a bonyolult része az egésznek. Meg ott van a "kedvenc" tanárom, aki gyűlöl engem, újabb szép kis év vár ránk :)))


Alapvetően nagyon sokat gondolok a sulira, de a félelem nagyobb százalékban jelen van, mint az hogy már ott akarok lenni.


14/L

2014. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Vegyes érzelmekkel kezdem a tanévet. Szeretek későig aludni, de már hiányzik a társaság (egy része). :D 16/L, 11.e leszek.
2014. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Is-is. Várom, hogy végre történjen valami, hogy együtt legyen az osztály, mindennap láthassam a legjobb barátaimat. Viszont nem várom, mert az első félév félévi hajrá, második meg ballagás hajrá.:( Na meg nem akarok ballagni, nagyon nem. Szívemhez nőtt a suli, velük nőttem fel, nem akarok gimis lenni.


13/L szeptembertől 8.o

2014. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Jaj, elírtam.xd

Első félév felvételi hajrá.:D

2014. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

Én a hangulat, a barátok, a büfé, a dumcsizás és a technika-és infó órák miatt várom. Viszont azért nem várom, mert suliév közben költözünk majd el és NAGYON fognak hiányozni.

(12/l)

2014. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Gyerekek! :)


Élvezzétek a sulis éveket! :)


A tanulás hasznos, senkinek nem árt, amúgy meg, haverok, buli, fanta, csoki, robi, cola. :)


Aki most fog felvételizni hajrá, és higgyétek el, semmi nem lesz, belehalni nem fogtok, én is túléltem. :)


A többieknek meg mindent bele. :)


Jó sulikezdést skacok ;)


L/19

2014. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!