Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek eltávolodhat...

Szerintetek eltávolodhat egymástól két barát, ha az egyik iszik, míg a másik nem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisak és tényleg barátok, akkor természetesen nem.

Nem egy olyan ismerősöm van, aki italozós, cigizős (stb....!) társaságba járt úgy, hogy ő maga semmi ilyet nem fogyasztott, de egyrészt képes volt ettől még lazán kezelni a dolgot, másrészt a haverjai se voltak idióták, akik emiatt kinéznének bárkit.


Amúgy én se ittam soha sokat, cigizni se cigiztem, mégis sok barátom van/volt, akik igen... ahol ez gondot tud jelenteni ott valamelyik fél (érzelmi) intelligenciájával gond van.

2014. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem nem, de ebből következő dolgok miatt igen: Pl. ha az ivós barát mindig bajba keveredik, másokkal lógg, hanyagolja az egyiket... Velem is megesett, de nem az ivás volt a fő probléma. Ma már én is iszok (persze nem heti vagy napi szinten, csak annyit mint ez az akkori barátnőm) és nem vagyunk jóban megint.
2014. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez kb olyan mintha azt kérdeznéd,lehetnek-e barátok ha az egyik kékszemű a másik barna.
2014. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy iszik? Ha néha megiszik egy sört, az természestesen nem okozhat ilyen problémát, ha viszont alkesz, akkor csak a napi betevőjre tud gondolni, és attól leépülnek az emberi kapcsolatok is.
2014. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
één eltávolodtam a barátnőimtől...szerintük ciki olyannal mutatkozni aki nem iszik/cigizik 17 évesen :) na de kaptam helyettük értelmesebbeket :)
2014. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is eltávolodtam az egykori legjobb barátnőmtől. Új iskolába kerülés utáni első évben még összejártunk, majd a második évben ő elég rendesen beszállt az esténként kocsmázók közé. Persze hívott engem is, de valahogy nem akartam elmenni ilyen társaságba. Emiatt eléggé eltávolodtunk egymástól. Köszönőviszonyban vagyunk és ha beszélgetünk, akkor csak általános dolgokról. Titkokat már egyáltalán nem beszélünk meg.

Én sem vagyok szent, mert az összes szobatársam szülinapját megünnepeljük, de az mégsem hetente van.

17/l

2014. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2014. aug. 20. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!