Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Na ki várja a sulit?

Na ki várja a sulit?

Figyelt kérdés
Sziasztok ki várja a sulit? Megvetettek már mindent? Milyen táskátok van?? :) 13/L
2014. aug. 19. 12:23
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
29%
Nem várom,vettem 20 füzetet az elég egész évre semmi mást nem vettem. Ha neked az mond valamit,hogy Céline Paris táska,olyanom van.
2014. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt, hogy mindent megvettünk sulira. :) Már csak koleszba kell az alapvető dolgokat bevásárolni. Amúgy 10.-es leszek és Nike hátitáskám van. :)
2014. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Én is várom egy picit 7.-be megyek :) Ment a zöld pacsi mindenkinek!:) Nekem is nike háti táskám van rózsaszín!!:)
2014. aug. 19. 18:33
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Várja a halál. 11.-be megyek heti 37 órával... Fuj.

Semmit nem vettem. Táskám sincs még új.

16L

2014. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit sem várom pedig ez lesz az utolsó évem. Még egy darab tollat se vettem :D Táskám van kb. 8-9db aztán azokból válogatok attól függően mit veszek fel aznap.
2014. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Anyam borogass,dehogy varom......

Kinek van kedve minden aldott nap 6-kor kelni,es vegig jatszani ugyanazt a monotonsagot 9 honapig?

Amugy mar mindent megvettunk,kiveve a vinettakat,egy uj radirt,meg ketoldalu orarendet(eljen az "A" es a "B" het). Ja meg kene meg par fuzet. Tolltarto jo a tavalyi. Uj taskat megvettuk mar : [link]

Ujabb 9 honap szenvedes..... Mar alig varlak!

2014. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy várom. Már rosszul vagyok a gondolattól is. Nap mint nap ugyanazokat az arcokat nézni a folyosón, azok a fáradt, monoton reggelek...ejj

Nem vettem még semmit sem, szerintem majd szeptember 2.-án ha meglesznek a könyveim, akkor majd beesek az egyik papír írószerbe....mondjuk 1-2 hete anyukám felkeltett azzal, hogy elmegy és vesz nekem füzeteket(állítólag félálomban motyogtam neki, hogy miből mennyit..)de annyi úgysem lesz elég egy évre. Ja, meg van egy rózsaszínen fogó új tollam és ennyi. Tolltartó, tesi cucc, kiemelők-pipa, minden marad a tavalyi. A táskámat júniusban beszereztük, hogy ne most kelljen. Oldaltáska, de simán vállra is lehet venni.:)

17/L

2014. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
83%

Hányan kérdezitek még meg? Nem. Miért kéne várnom azt, hogy reggel 8tól délután 3ig olyat próbálnak belémverni, ami cseppet sem érdekel? Suli közben én csak délután létezem. Fájdalmas dolog az év eleje. Főleg most, hogy nemrég értem haza a Szigetről.


18L

2014. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy van egy bőr táskám, tollakat meg ilyeneket majd anyukám vesz.
2014. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan várom, de úgyis jön és ez így jó. Egész nyáron dolgoztam, ami nem annyira volt megterhelő, de reggel 7kor indultam és este 8kor értem haza. Az iskola szinte felüdülés lesz.

Vettem már füzetet, írószert, csak a táska van hátra, mert a tavalyi teljesen szétjött, amúgy vagy Puma vagy Nike hátizsákot tervezek.

5 évfolyamos gimiben 3.-ba megyek.

16/L

2014. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!