Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Na ki várja a sulit?

Na ki várja a sulit?

Figyelt kérdés
Sziasztok ki várja a sulit? Megvetettek már mindent? Milyen táskátok van?? :) 13/L
2014. aug. 19. 12:23
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Nem varom. Most leszek vegzos, es mar elore felek az erettsegitol, mivel nagyon sok pont kell ahhoz, hogy felvegyenek oda, ahova menni szeretnek.

Egxebkent uj taskam meg nincs, csak a fuzeteket, tollakat, meg egy tolltartot vettunk meg eddig.

2014. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Nem várom. Ez az utolsó évem, és még mindig nem tudom, hova tovább. Az osztálytársaim idegesítőek. Szalagavatóra még mindig nincs párom. Azt se tudom, milyen tárgyat vegyek fel emelt óraszámban.

Egy csomó fontos döntést kell most meghoznom, ami kihat majd a jövőmre, de semmi kedvem ilyenekkel foglalkozni, szívesebben élném tovább a szürke életemet.

2014. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Most leszek végzős, másodszorra... Már nagyon tele van a hócipőm a sulival, végzek a szakmával, azt viszont látásra suli! :D


21/F

2014. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ezzel azt akartam amúgy mondani, hogy rohadtul nem várom.
2014. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%
Jelentkezzen már nálam az az élettelen aki egy ilyen kérdés alatt is képes lepontozni mikor ugyanazt irtam kb mint a többiek?:DDDDDDDDDD Jézus.
2014. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
72%
Én rohadtul nem várom nem is érdekelne az iskola .még semmit se vettem meg állitólag pénteken megyünk a tesómmal vásárolni.a táskám nem tom milyen. Most megyek 7 be:(
2014. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit, mert most leszek végzős. Már csak egy év ebben a kuplerájban, és irány a várva várt egyetem *-*
2014. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is várom, de csak azért hogy minél hamarabb vége legyen és utána költözzünk, meg megfogadtam, hogy most kitűnő leszek, amire ösztönzésnek ott lesz osz.társam,neki tavaly össz. 2 4-ese volt egész évbe :D

Még hiányzik pár dolog, köztük a táska :D

2014. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Várom mert most végzek az általánossal(szóval 8.os leszek) kíváncsi leszek hogy hova vesznek fel...és mert imádom az őszt ^^ nagyon hangulatos.Amiért nem az csak az osztálytársak de túl élem :).Meg hiányozik a péntekek öröme :D
2014. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
86%

Én egy picit, mert új suliba megyek (7.-be) és kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz...

Ilyen a táskám: [link]

Majdnem minden cucc megvan sulira...

12/L

2014. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!