Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 10 éves lányom nem elég...

A 10 éves lányom nem elég szégyenlős, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A nyáron többször fürödtek nálunk a medencében a barátaival fiúkkal lányokkal is. De a többi gyerek szeme láttára öltözött át, ami szerintem ennyi idősen nem oké.

2014. aug. 20. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezzel semmi gond nincs 10 évesen. Majd megváltozik, most miért ne öltözhetne úgy át, ahogy akarja. Ha tudja, hogy ez mondjuk egy nyílt strandon nem szokás, akkor a barátai előtt tökmindegy mit csinál.

Én 17 évesen is lazán átöltözök más előtt, ha fehérnemű marad. Ha az se akkor max megkérem, hogy forduljon el az illető, de közeli barátnál, rokonnál igazából nem érdekel. Persze mások előtt nem fogom magam mutogatni meztelenül ettől még.

2014. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
miért ckosarat hord? nem? akkor mi bajod? 10éves könyörgöm! Még nem kel és nincs mit szégyelnie, hagyd má'!
2014. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Executioner ***** válasza:

"Semmi baj"

?!?!?!

Manapság már a 10 évesek is elég perverzek/perverzek tudnak lenni, ezért nem jó ha egy csak LEVETKŐZIK FIÚK ELŐT


Executioner

2014. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem volt gyerekkorod? Oviban is kiguvadt szemmel néztük. Most is.
2014. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
segítsek megbüntetni ? :D
2014. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!