Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Még mindig félek...

Mit tegyek? Még mindig félek az orvosoktól.

Figyelt kérdés
17/l
2014. szept. 7. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért félsz az orvosoktól, ért valami trauma korábban? Mindenféle orvostól félsz - nőgyógyász, sebész, fogorvos, háziorvos stb? Miben nyilvánul meg a félelmed, nem mersz elmenni hozzá, akkor sem, ha valami komoly bajod van, vagy ott vagy, és kijön rajtad valamiféle pánikroham stb? Kicsit részletezd a problémád!

Így a részletek ismerete nélkül azt tudom javasolni, hogy keress fel egy pszichológust! Ha van az iskoládban, akkor érdemes meglátogatni, az iskolai pszichológus ingyenes.

2014. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden féle orvostól félek. Ha mennem kell általában este alig tudok elaludni. Végig félelem van bennem, a szívem majd ki ugrik a helyéről. És általában addig halasztom mindig amíg tudom.
2014. szept. 7. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen fóbiával érdemes fölkeresni egy pszichológust. Hidd el, nem érdemes a szőnyeg alá söpörni ezt a problémát. Én se szeretek orvoshoz járni, de muszáj.
2014. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azóta nem félek az orvosoktól, amióta ha azt mondja, "oké akkor vérvétel/injekció" már futok is ki a kórteremből,hogy "nem-nem köszönöm, viszlát"


Régen én is rettegve mentem be mikor anyáék még lefogtak és nem tudtam menekülni. :D

2014. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!