Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy verjem ki ezt a fiút a...

Hogy verjem ki ezt a fiút a fejemből, akit máris megkedveltem, de valószínűleg nem fogok vele többet találkozni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam Horvátországban (csak egy napra mentünk fürödni), ahol nagyon megkedveltem egy horvát pincér fiút, és azt hiszem én sem voltam neki teljesen közömbös, ugyanis rengeteget mosolygott rám, segített nekem és beszélgetett velem (nem semleges témákról), más vendégekkel pedig nem így viselkedett. Viszont, amikor elköszöntem ott voltak a kollégái, szóval nem volt túl "önfeledt" a búcsúzkodás és nem kérte el pl. a facebookomat sem. Tehát ebből sikerült leszűrnöm, hogy semmi komolyat nem akar, ami teljesen érthető, hiszen 4 órányira lakom tőle. Viszont én még sohasem voltam szerelmes senkibe és nem is nagyon tetszett sok fiú úgy igazán. Ő volt az első, aki iránt valóban érdeklődtem és azt vettem észre, hogy annyira megkedveltem, hogy olyan furán érzem magam most és a sírás kerülget. El fog múlni ez az érzés? Nagyon, nagyon rossz!! Ilyenkor mit lehet tenni?

17L


2014. szept. 8. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok illúzióromboló lenni, de én azt mondom ne jelöld be. Valószínüleg ha elkezdtek facebookon beszélgetni, mégjobban megkedveled, viszont a találkozásra szinte semmi esély nincs, így kapcsolatban sem, és a saját dolgodat nehezítenéd, nem tudnád elfelejteni.

Sajnálom, de szerintem ez az ésszerű.

2014. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*Így kapcsolatra sem
2014. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be, az se baj, ha csak barátok maradtok, de legalább megadtad az esélyt.
2014. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tegnap bejelöltem, viszont a profilját elnézve, nem valami aktív facebook-on. Na mindegy, azért remélem, hogy visszajelöl! :)
2014. szept. 11. 16:38
 15/17 anonim ***** válasza:
majd írd meg,hogy visszajelölt-e:)
2014. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megismerkedtem görögországban egy sráccal. Illetve ebédeltünk, és jött félmeztelenül, vizes volt a haja és én kb csöpögő nyállal néztem. Szemeztünk, beszélgettünk és ennyi volt. 1 év eltelt, de néha most is eszembe jut, de találtam már soksok mást :D
2014. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

szia

na mi lett az egészből? :)

2014. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!